Problem z uruchamianiem Sony Vegasa 9 PRO
Sony Vegasa posiadam już od pół roku. Wszystko było dobrze do pewnego dnia. Chciałem wyczyścić sobie komputer ze śmieci bo troche już spowolnił.
Po usunięciu trochę śmieci chciałem dokończyć swój projekt do pracy lecz niestety podczas uruchamiania ładowanie zatrzymuje się na "creating windows" i dalej nie pójdzie, próbowałem przeinstalowania oraz pomocy znajomych lecz nic nie pomogło.
Prosze was o pomoc.
Posiadam Sony vegas PRO 9. Windows xp, pack 3, procesor 2,7 ghz, 1gb ramu, a karta graficzna wbudowana nawet niewiem jaka, sprzęt nie powala ale do pisania tekstów i obróbki filmów wystarcza.
Załączam ss:
[Obrazek: beztytuuspmx.png]
Odpowiedz
Dzięki za CD-key'a
PS: Sprawdź czy NET'a nie odinstalowałeś.
Odpowiedz
Zasłonilem prawie wszystko a najważniejszego zapomniałem, no ale głupota ludzka nie zna granic :)
Spróbuje i odpisze Co mi wyszło.
Odpowiedz
Nie no wiesz, mi ten key do niczego nie potrzebny... ;p
(08-13-2012, 21:59)kirkens napisał(a):  Zasłonilem prawie wszystko a najważniejszego zapomniałem, no ale głupota ludzka nie zna granic :)
Odpowiedz
No to spoko ;p
A i jestem Ci winien duże piwo bo bo naprawieniu net frameworka vegas zaczoł śmigać.
Dzieki wielkie
Odpowiedz
(08-13-2012, 23:26)kirkens napisał(a):  No to spoko ;p
A i jestem Ci winien duże piwo bo bo naprawieniu net frameworka vegas zaczoł śmigać.
Dzieki wielkie

Cieszę się że pomogłem, ale nie piję ;)
Odpowiedz