CSS, Joomla
Zna się ktoś bardzo dobrze na kodzie CSS i Joomla?
I mógłby mi w czymś pomóc?

Potrzebuję pomocy w zrobieniu czegoś na stronie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wejdź na stronę http://algorytmy.pl/ i napisz do gościa. Na pewno Ci odpowie albo skieruje do kogoś.
Ja tak kiedyś robiłem. Oczywięcie będzie chciał zapłaty.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki za link. Za kasę to nie trudno znaleźć ludzi. Problem właśnie w tym, że jej nie mam. A przez to, że jej nie mam, mam więcej czasu w tym miesiącu. I fajnie byłoby ten czas spożytkować na Joomlę właśnie. Tyle, że to nie moja broszka. Dzięki za link jeszcze raz.
Odpowiedz
Z pomocy Darka korzystałem wielokrotnie - to nie do końca tak, że "płacisz mu za poradę". Zadajesz pytanie, on podaje rozwiązanie i umieszcza je w bazie. Dostęp do bazy jest płatny i naprawde warto.
Z jednym zastrzeżeniem - to jest raczej baza wiedzy dla tych, którzy faktycznie coś grzebią od strony kodu i mają o tym trochę bardziej niż mgliste pojęcie. Zresztą wystarczy poczytać zbiór pytań/zagadnień, by zrozumieć w czym pomaga ten portal. Ja go serdecznie polecam, szczególnie webmasterom, natomiast w tym przypadku - może niekoniecznie.
Tak na marginesie Joomli - we wrześniu w Poznaniu będzie po raz pierwsze Joomla-Day - http://joomla-day.pl/
Sądząc po programie, myślę, że warto.
Przy okazji - Bunch, Artisteera oglądałeś?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Aristeera efix nie, ponieważ już szablon wybrany mam, który z pomocą ludzi przerabiam.
Odpowiedz
Jesteś uparty... ale OK.

Odpowiedz
A czemu uparty?
Po prostu już wybrałem sobie szablon i teraz tylko go uzupełniam i przerabiam z pomocą.
Teraz tylko rozmieszczam moduły.
Odpowiedz
Jak to mówią - kto z sobą nosi ten o nic nie prosi. Wiesz co Ci daje własnoręczne zrobienie szablonu? Pełną swobodę twórczą i 99% (w przypadku artisteera) że będzie poprawnie działał. Możesz sobie wtedy zmieniać szablony w zależności od podstrony, od pory roku, czy zwyczajnie robić różne fuchy. Skupiasz się na designie a nie dlubaniu w cssach.
Szkoda, że nawet nie spojrzałeś jak to działa.
ale fakt, jak potrzebujesz w sumie jednorazowo - to szkoda kasy.

Odpowiedz
No nie spojrzałem tylko z tego względu, że dowiedziałem się o tym jak już byłem w trakcie modyfikowania tego. Parę ludzi poprosiłem o pomoc i trudno teraz bym na moją zachciankę, spaprał wszystko to co zrobili.
A przecież to co obecnie jest mi się bardzo podoba. Więc po prosty "zły timing" efix.
Zły timing i nauka programu. A tak szablon już jest i sporą część zmian da się zrobić grzebiąc w kodzie CSS.
Napotykam wiele problemów z operowaniem na gotowym szablonie ale jakoś to idzie.
Niemniej jednak jestem wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości