Problem z Renderowaniem
Witam.
Nakrecilem filmik FRAPSEM z gry Call of Duty i wrzucilem go do SV. Obrobilem go itp. i daje Render As.
Probilem jest w tym ze jak zrenderuje mi sie filmik w formacie .avi to odtwarzam go z All Player lub w normalnym Media Player i w ktorym MOMENCIE FILMIKU ZACINA MI SIE ON I NIE CHCE DALEJ SIE ODTWARZAC I WRACA DO POCZATKU. Co robic.? bardzo prosze o pomoc

ps: filimik nagrywam w jakosci hd poniewaz chce go wrzucic na yt. tylko ze on zajmuje mi 6GB....
Odpowiedz
1. Było
2. Nie ten dział
3. Renderuj w WMV albo MOV.

ps. przenosze
Odpowiedz
Jakim kodekiem renderujesz? Jak chcesz super jakość to się nie dziw, że film dużo zajmuje.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ale jeżeli ustawiam video format żeby ustawić kodek to nie ma tam np tego kodeku x264.
Mi zalezy na jakosci HD zeby wrzucic na yt i żeby zajmował mało miejsca. Koleś na yt wrzucil filmik 7 minutowy z jakością HD i mu zajmuje tylko okolo 500mb a mój filmik trwa 3 minuty i zajmuje około 8 gb... jeżeli nie mam tego kodeku x264 na liście VIDEO FORMAT to co zrobić żeby si eon pojawił.?
Odpowiedz
Dobra poprawiłem błędy językowe i inne w twoim poście to teraz mogę coś z niego zrozumieć. Staraj się jakoś normalniej pisać, bo czasami naprawdę trudno nam odszyfrować to co ktoś chciał nam przekazać bo np. nie używa polskich znaków, przecinków, rozpoczyna nowe zdanie z małej litery, etc. Chyba po to się uczymy języka polskiego w szkole, aby potem móc się nim posługiwać prawda? A co do Twojego pytania. Jeżeli nie masz go na liście, to zapewne nie ma go na komputerze. Jeśli nie ma go na komputerze, to może być gdzieś w piwnicy albo w internecie :O
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości