Jak można to zrobić?
cześć, jestem nowym użytkownikiem i chce w te lato zrobić filmik z moimi wyczynami w Call of Duty. po 8 letniej grze mam zamiar zakończyć są karierę z cod'em robiąc wystrzałowe fragmovie :)
Mam pomysł, mam scenariusz umiejętności brak ale na razie spisuje sobie wszystko na kartce co i jak ma wyglądać :P aby wszystko dobrze zaplanować :) Przechodząc do sedna chce zrobić trailer mojego fragmovie pierw i zastanawiam się jak zrobić taki efekt z kartonowymi ścianami tak się wyrażę :)

link do filmiku :

chodzi mi o sam początek czy jest taka opcja abym to jakoś zmienić w sony obraz z gry na "kartonowy"?

z góry dzięki.
Odpowiedz
Mówisz o tych budynkach bez tekstur? To jest jak sądzę jakaś modyfikacja COD a nie efekt vegasa.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wygląda na scenę wrzuconą do jakiegoś programu 3d i wyrenderowaną bez tekstur.
Odpowiedz
To jest możliwe do zrobienia, ale nie dość, ze jest to bardzo uciążliwe (potrzeba programu graficznego), to potrzeba oprócz tego ukrytych zdolności ;-) Alternatywnym sposobem wykonania takich animacji byłoby ustawienie okna podglądu na Best (Full), po czym robienie screenów akurat w tych momentach, a następnie ich obróbka w programie graficznym. Po zakryciu tekstur monochromatycznym kolorem wystarczyłoby do siebie wszystkie screeny połączyć.

Niemniej tamte budynki wygenerowano w programie 3D, odpowiednio ustawiając padanie promieni słonecznych a także wykorzystując niektóre elementy z coda, jak np. drzewa.
Odpowiedz