Zla jakosc :(
Witam mam Sony Vegasa pro 11 i jak filmik mam nagrany Frapsem to jest super jakosc :P ale jak go dam do Vegasa i nawet nic nie przerabiam to juz jest gorsza jakosc ;/ napisy sa rozmazane ze sie ich nie da odczytac rozne postacie tez sa rozmazane. W Vegasie nic nie było "kombinowane" ustawienia sa takie jakie byly prosze o pomoc :)
Odpowiedz
(07-29-2012, 12:44)d1997pl napisał(a):  W Vegasie nic nie było "kombinowane" ustawienia sa takie jakie byly prosze o pomoc :)
I właśnie dlatego tak jest.
Sprawę rozwiązuje magiczny przycisk help w vegasie
Odpowiedz
No jakos nic tam nie widze :) w tym gornym lewym pasku naciskam Help i tam nie ma nic co by bylo zwjazane z jakoscia -_- a niektore polecenia naciskam i nic sie nie dzieje :P czekam na nastepne posty lub rozbudowanie postu walerka
Odpowiedz
A nie natknąłeś się na naszym forum, na uwagi typu:
- ustawienie projektu zgodnie z plikami wejściowymi;
- renderowanie zgodnie z ustawieniami projektu;
- zachowanie rpzdzielczości, albo przynajmniej mądre zmienianie;
- zachowanie klatkażu;
- renderowanie na yt za pomocą "Sony AVC" lub "MainConcept AVC" z przepływnością max 8Mbps (teraz chyba taka wartość jest przyjmowana bez przetwarzania... chyba, że 6Mbps... trzeba by sprawdzić);

Pytanie typu: "mam złą jakość, jak zrobić dobrą" jest tak ogólnikowe, że ciężko podpowiedzieć szczegółowo.
Skąd niby mamy wiedzieć, co jest źle? Ale z całą pewnością robisz gdzieć błąd. To, że TYLKO WRZUCASZ pliki, wcale nie jest dobrym jakimś usprawiedliwieniem, tylko właśnie tym problemem.
Skoro nic nie ustawiasz, to prawdopodobnie masz zupełnie niedobraną rozdzielczość (o czym pisałem na początku), oraz klatkaż.

Więc na przyszłość wbij sobie do głowy - albo napisz gdzieś na karteczce, żeby nie zapomnieć: Jak zadajemy pytanie, to podajemy KOMPLET NIEZBĘDNYCH INFORMACJI, albo zaloguj się na forum jakiejś wróżki, a więc:
- informacje o plikach źródłowych (rozdz., PAR, klatkaż, przepływność, kontener, kodek)
- ustawienia projektu (rozdz., PAR, klatkaż);
- ustawienia renderu (rozdz., PAR, kodek, klatkaż, przepływność albo najlepiej wszystkie zmienne parametry).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości