Mój filmik, wyróżniony przez EA Polska

Wygrałem Piłke i koszulke :) wszystko pisze na efifa.pl
Odpowiedz
No no gratuluję :), ale jakoś piłka mnie nie rusza ;p Kiedyś owszem, ale teraz mam inne zainteresowania.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Film przyciąga uwage ze względu na muzykę z genialnego filmu, jakim jest Requiem for a dream. Ładnie to wszystko zgrałeś.
Odpowiedz
dzieki :d tylko szkoda ze PSP nie wygralem :)

no wlasnie podoba mi sie ta piosenka ;]
Odpowiedz
Mimo wygranej (gratuluję) dla mnie ten film to porażka. Mało efektywne napisy, nie było widać zgrania muzyki z obrazem, mimo dobrej muzuki film zaczynał mi się nudzić ponieważ był zbyt długi.
Odpowiedz
Panie moderatorze ten film nie jest porażką, może nie zwala z nóg, ale całkiem przyjemnie się go ogląda.
Odpowiedz
Dla mnie również flaki z olejem, zastanawiam się jakie były kryteria jury w owym konkursie :) przyjemnie ogląda się niektóre zagrania, ale ściągnięcie efektownych akcji z internetu, posklejanie w dowolny wręcz sposób (zerowe zgranie z muzyką), dodanie napisów które można zrobić w minutę, nie daje recepty na ,,dobry filmik" :)
Odpowiedz
zerowe zgranie z muzyka ?? hahah rozwalasz mnie...

Zreszta tu chodzi o SENS!! a was tylko interesuja takie efekty pier*** :)

taa?? z internetu?? to moze sam mam robic tricki itp ??
Odpowiedz
Erm, czemu się tak burzysz? Ja bym się cieszył jak by ktoś mi zwrócił uwagę co robię, źle, aby w przyszłości takiego błędu nie popełniać. Dopiero teraz filmik obejrzałem cały. Naprawdę, dźwięk z obrazem nie jest jakoś super zgrany i rażą te napisy po oczach :) Nie, nie interesują mnie super słitaśne efekty, ale no sam przyznasz, że nie poświęciłeś dużo czasu na zmontowanie tego filmu. Człowiek uczy się całe życie, montuj filmy, a będziesz stawał się lepszy. To jest normalne, że jednym się podoba, a drugim nie, więc się nie masz co denerwować tylko robić swoje.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
hehe masz racje ;d

ale mnie wkurzylo ze nie ma zgrania do piosenki... Ja widze ze troche jest.. np. jak C.Ronaldo zaczyna robic tricki... i wtedy taka jakby szybka piosenka....

Taa... myslalem ze lepiej wyjda mi napisy... ale masz racje :d
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości