[Vegas 11]Przycinanie klipu na tle innego klipu
Tak jak w nazwie tematu można krótko podsumować mój problem. Otóż chcę na klip nanieść internetowe memy, jednak "przewidywanie" i liczenie gdzie będzie obrazek jest strasznie pracochłonne. No i wpadłem na pomysł. Co by było gdybym mógł w oknie edycji Video Event FX obrazka ustawić jako tło właściwy klip? Czy da się zrobić tak w programie, czy może są jakieś pluginy?
Odpowiedz
Zapisz obrazek mema jako plik .png z przezroczystym tłem i wstaw na wyższą warstwę nad video.
Odpowiedz
Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi, żeby w oknie Video Event FX przy zabawie efektem Pan/Crop (1 przycisk od góry przy klipie) mógł wstawić jako tło klip.. Wtedy byłoby mi dużo łatwiej.

@Edit

Znalazłem już to czego szukałem. Teraz to co robiłem w 10 min robię w 15 sekund :)
Odpowiedz
Już rozumiem :) Podziel się więc swoją wiedzą i napisz jak rozwiązałeś problem.
Odpowiedz
Mnie także to ciekawi.
Odpowiedz
Cytat:w oknie Video Event FX przy zabawie efektem Pan/Crop (1 przycisk od góry przy klipie)
Nie rozumiem. Trzy zupełnie oddzielne zadaniowo okna. Do tego jakieś przyciski. Przełóż mi to co chcesz napisać, pisząc bardziej zrozumiale.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch - chciał w oknie Pan/Cropa pod spodem (pod memem) tło z filmu. Here U r.
Odpowiedz
A, już wiem, dzięki. Ale jak to niby zrobił? Da się tak?
Odpowiedz
Sam jestem ciekaw, ale (domyślając się po ilości postów) myślę, że więcej postów Kajoja, na tym forum, już nie przeczytamy.
Odpowiedz
Zaczepiłem go prywatnie. Choć coś mi się zdaje, że nie znalazł rozwiązania opisanego w ten sposób. Wiele mądrzejszych głów niż Kajoj siedzi na tym forum i nie znaleźli rozwiązania do tej pory :)
Odpowiedz