adobe affter effetcs
Witam , wiem ,ze nie powinienem pisac tego na tym forum ale na zadnym innym mi nie odpowiadaja mam pewnien problem z programem adobe affter effects gdy juz film sie renderuje po 3 minutach wyskakuje " after effects error : w magazynie brak miejsca dla wykonanej operacji. (512) (25 :: 60) "

miejsca na dysku mam 15gb renderuje w wmv. film do wyrenderowania ma 30 sec pomoze ktos :/ ?
Odpowiedz
A czy ten wynik z googla sprawdzałeś?

http://windows7forum.pl/w-magazynie-brak...ny-19404-t

Tu nie chodzi o miejsce na dysku, tylko RAM lub plik wymiany
Odpowiedz
nic nie pomoga :/ moze podeslalbym Ci jakos ta prace i zobaczyl bys co jest nie tak ?
Odpowiedz
nie mam i nie używam AE, poza tym tak jak jest to napisane w kilku miejscach:

1) ubij lub wyinstaluj zbędne w czasie działania programu aplikacje (wszelakie torrenty, przeglądarki internetowe i inne dodatkowe programy chodzące w tle - z antywirusem włącznie - zalecane odłączenie kompa od netu)
2) sprawdź ustawienia pliku wymiany (czy nie jest ograniczony)

jeśli to nie pomoże, to istnieje ryzyko iż w którymś pluginie / efekcie którego użyłeś występuje jakiś babol, który zżera zasoby. W takim wypadku trzeba będzie podzielić render na etapy, ale to już zależy od tego, co dokładnie robisz (np. najpierw renderujesz do plików efekty 3d a potem w nowym projekcie AE wciągasz rendery i robisz np. korekcję kolorów itd.)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości