Kurs animacji i efektów specjalnych
Znane zapewne wszystkim studio Platige Image organizuje kurs animacji i efektów specjalnych. Ze względu na koszty, raczej dla tych serio zainteresowanych zawodem...
http://platige.com/kursy/program.html

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Koszty to nie wszystko, warunki przyjęcie na kurs mają konkretne, Ale człowiek by się przynajmniej czegoś porządnie nauczył, a program zajęć mają naprawdę ciekawy.
Odpowiedz
Tutaj dyskusja o tym kursie:
http://www.max3d.pl/news.php?id=2486
Odpowiedz
Na bezrobociu do zrobienia za friko kurs 3D Studio Max.
Oczywiście pewnie nie taki sam jak od Platiżów.

PS
Pierwszy komentarz do tego ogłoszenia:

Cytat:Oczywiscie uczestnicy "kursu" nie otrzymaja wynagrodzenia za wykonana prace? : )

:)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch, kurs 3D Max to sobie możesz kupić na DVD czyt jakąś książkę. Praca przy projektach takich, jak robi czy to Platige czy dowolna w zasadzie firma tego typu to konglomerat wiedzy z różnych dziedzin. I tego z książki się nie nauczysz.
Jeżeli nawet na "luźnym" spotkaniu np. na konwentach SF, gdzie pojawiają się takie filmy jest zawsze pełna sala i tysiące pytania a ludzie chłoną informacje jak hydrożel wodę, bo są to w wielu wypadkach informacje bezcenne, to jak myślisz, ile można się dowiedzieć na takim kursie?
Dla mnie to, że kurs jest płatny jest oczywiste (i tak mnie nie stać ale to inna sprawa), tak jest na cały świecie i ceny zwykle są wysokie.
To, że nie otrzymasz wynagrodzenia za pracę, sorry, reguły są jasne. Jak się nie podoba, to się nie podpisuje umowy. Kiedyś jak ktoś był terminatorem, to po prostu zapierdalał jak mrówka i mistrz zbierał śmietankę. W wielu wypadkach płaciło się za przyjęcie do terminu.
Dla mnie wypowiedź Bagginsa w zasadzie jest jasna.

Odpowiedz
Cytat:To, że nie otrzymasz wynagrodzenia za pracę, sorry, reguły są jasne.
Nie wiem czy wiesz, ale ja się nabijałem z tego komentarza.
Odpowiedz
Niezależnie od Twojego nabijanie to jest dosyć powszechny tok rozumowania - "każą nam coś robić w ramach ćwiczeń, nic nie zapłacą i zarobią". Cóż, fakt, nie zawsze nie bezpodstawnie :)

Odpowiedz
Jesteś jakiś taki enigmatyczny efix ostatnio w swoich wypowiedziach, nie wiem czemu.
Odpowiedz
Bo czasem tak jest stary, że nie można wszystkiego powiedzieć, np. tak jest w wypadku Vegasa 12.
A tutaj - jak jesteś "w temacie" to to żadna enigma. Po prostu wiele firm delikatnie mówiąc "gra w ch...", szczególnie webdesignersich i przeróżnych "agencji reklamowych". Każą robić ludziom różne rzeczy "dla testu" czy "na próbę", w stylu proszę przygotować 10 projektów na poniedziałek, jak się spodoba to bierzemy, jak nie to do śmietnika i nie płacimy. Po czym oczywiście taki freelancer zostaje odrzucony a firma ma za friko 10 projektów które może pokazywać klientowi.
Tu sytuacja jest jasna - sprzedają ci wiedzę, która ma służyć do robienia pieniędzy. CIĘŻKICH pieniędzy. O ile złapiesz klienta. Oraz oczywiście, z czym sie bynajmniej nie kryje Platige - do zwerbowana najlepszych. To jest fajna praca, aczkolwiek w większości trudna i nużąca, to jest to, co ludzie czasem na forach wypisują "no przecież nie robili tego klatka po klatce". Właśnie robili, właśnie że robili...

Odpowiedz