Battlefield
Pierwsza moja produkcja tego typu
zapraszam do oglądania
Odpowiedz
Intro - sam Action Essentials 2, aż w oczy kłuje :-) Poza tym fajne.
Środek - no co tu dużo komentować. Cały czas to samo... a właściwie o tym samym. Czasami jakiś blur, czasami jakieś spowolnienie... Ogólnie dobrze. Dobrze też wyszło z podstawieniem wszystkiego pod muzykę.
Końcówka - efekt byłby lepszy, gdyby po momencie zabijania tego przy moździerzu (gdy już muzyka ucichła) kolejno na koniec dać jakichś kilka scen, ale już ponownie z muzyką, by się zaczęła od jakiegoś dobrego kopniaka.

Ogólnie rzadko kiedy oceniam coś takiego, bo po tej grze to ciężko poznać, kiedy efekt dodano, a kiedy został wygenerowany :-) Być może dlatego. Ale filmik fajny, podoba mi się :-)
Odpowiedz
Mógłby ktoś podać nazwe utworu z filmiku. :P A co do filmu bardzo dobry w sensie zmontowany a muzyka dopasowana do tempa rozgrywki :D troche noskill ale ujdzie xD i na przyszłość umieszczaj dane z filmiku i o sobie w opisie . i proszę o nazwe utworu . wyczuwam że to przeróbka dupstepu z elementami electro :)
Odpowiedz

trochę przesadziłem ze slow motion i wyszło 6 klatek/s ale jak znajdę chwilę czasu to popracuję nad tym..:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości