"Kulawy" obraz
Od pół roku ciągle napotykam na problemy w Vegasie. Tym razem w wersji pro 11. Zapisuję kompilacje na YouTube w full hd i niestety co chwila mam jakieś dziwne przeskoki obrazu, jakieś czarne "plamy" mi wyskakują na obrazie (na 100% z Cookie Cuttera, to wygląda tak jakby nagle feather z 1,000 zszedł na 0,000). Albo scena z samego końca co chwila najeżdża na te pierwsze (takie szybkie przeskoki jakby). Że nie wspomnę o tym, że w pewnym momencie po prostu wszystkie efekty (Glow, brightness/contrast) znikają na kilka sekund, po to żeby potem na chwilę wróciło i znowu zniknęły.
Bardzo proszę o pomoc, jest to ostatni problem na mojej drodze z kompilacją, może wam się zdarzało coś podobnego kiedyś albo wiecie jak temu zaradzić (ta druga opcja najlepsza :P)?
Odpowiedz
Zobacz, czy nie masz jakiś przypadkowych keyframe'ów w efekcie...
Odpowiedz
Jeśli ktoś z was ma czas, może pobrać i zobaczyć jak to wygląda.
Keyframe... nie jestem nawet do końca pewien co to jest, ale raczej nie mam.
Odpowiedz
wciśnij [F1] w programie, i wpisz "keyframe". Przy okazji dowiesz się kilku ciekawych rzeczy.
Ps. Co najwyżej możesz wrzucić plik vegasa (.veg), może być bez plików źródłowych - tylko sam VEG.
Odpowiedz
http://speedy.sh/7jxtP/Untitled2.veg
Nie ma keyframe'ów, a żeby było lepiej to Vegas co chwila się zawiesza wyłącza się.
Odpowiedz
A nie przegrzewa Ci się ten komputer czasem? Na pewno masz sprawne pamięci?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Laptop ;) Na pewno się nie przegrzewa.
Odpowiedz
Jest ktoś w stanie ogarnąć problem? :/
Odpowiedz
Za gorąco na rozstrząsanie niuansów nieznanego kompa. Zwykle jak coś takiego się dzieje, komputer ma problem z dekodowanie i kodowaniem materiału.
Zwykle jest to związane z całokoształtem utrzymania komputera, skoro od pół roku się dzieje a przedtem się nie działo.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tzn ten błąd zdarzył się akurat TYLKO na laptopie. Może to mieć związek z przeskokiem z SV7 na Pro 11?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości