Color correction webinar
Nie wiem czy już ktoś wrzucał, jeżeli tak to przepraszam a jeżeli nie to zapraszam:

http://www.sonycreativesoftware.com/colo...ionwebinar
Odpowiedz
Ja natomiast chciałbym wam polecić korekcję kolorów Magic bullet looks tutaj mój filmik przedstawiający możliwości tego pluginu. Można go pobrać za darmo :p Aha i w moim filmiku jeżeli macie już Magic bullet looks to możecie pobrać CC, których ja używam. Warto zajrzeć ;)

Odpowiedz
Magic Bullet Looks nie służy do korekcji koloru jako takiej, do tego służy Color Corrector. MBL już ewidentna zmiana kolorostyki, color grading a nie korekcja.
Zanim napiszesz kolejną rewelację w stylu odkrycia Twixora czy MBL, przejrzyj dobrze forum...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
efix, nie czepiaj się tak wszystkich... Nikt nie będzie czytał Twojego forum od podstaw... Sam od 10 lat prowadzę, różne fora i wiem co wkur admina, moderatora, ale nie oczekuj, że każdy będzie studiował forum przed napisaniem... Tym bardziej, że wysukiwarka w tych gównianch darmowych forach do niczego się nie nadaje....
Odpowiedz
To nie jest moje forum, Ty nie przeczytałeś nawet regulaminu. Można przestać się czepiać i doprowadzić forum do takiego stanu w jakim jest większość for.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości