Youtube i dźwięk
Witam.

Po zrenderowaniu pliku do formatu wmv mój dźwięk po wrzuceniu na Youtube się spóźnia. Da się temu jakoś zaradzić?
Odpowiedz
A czy wcześniej po zrenderowaniu ale przed wrzuceniem na YouTube płynął normalnie wraz z obrazem?
Odpowiedz
Zawsze mi się spóźnia o jakieś pół sekundy. I to mnie wnerwia, bo zrobiłem coś u siebie synchronicznie a YT to zepsuł.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Po zrenderowaniu jest ok, po wrzuceiu sie spoznia.

Dziwne, bo jakies 2 miesiace temu bylo normalnie.
Odpowiedz
Nigdy nie było normalnie. Być może Jutubowi odbija od czasu do czasu. To jest ohydny serwis, gdzie traktują Cię jak śmiecia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No to załóż sobie konto na hostingu który nie liczy za transfer i wyświetlac "od siebie", na swoich warunkach...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Na tym jutubie to się różne rzeczy dzieją. Ostatnio (no może nie tak ostatnio, ale z jakieś 3 tyg. temu) jakiego filmu bym nie włączył - ten otwierał się w jakby innym oknie, tzn kurczył się na czarnym polu, na którym ma być wyświetlany :-) I w momencie buforowania sie filmu na początku widać było, jak te białe kropki w czasie oczekiwania dosłownie drgały :-) Czasami nie wyświetla mi sie obraz (sam dźwięk), ale z czymś takim, żeby występowało przesunięcie - jeszcze sie nie spotkałem. Prawdę mówiąc zapewne zależy to od hostingu - a mi chciano wcisnąć, że od słabego internetu. Ale to niestety nie to.
Odpowiedz