filmik full hd - rozmazane napisy
Witam otóż nakręciłem filmik, i chyba coś w sony vegasie źle skonwertowałem bo przed było wyraźnie, a teraz nie za bardzo.. Tutaj filmik i powiedzcie jak to zmienić

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=PUpWx-mIEAg&feature=g-upl

Ustawienia
[Obrazek: 6jj3nc.png]
Odpowiedz
Daj więcej informacji na ten temat. Być może w OKNIE NAPISÓW trzeba ręcznie wpisać nalezytą rozdzielczość (większą).
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie rozumiem, za bardzo, co mógłbym jeszcze dodać, film przed skonwertowaniem był czytelny, bo renderowaniu i wrzuceniu na youtube już nie koniecznie..
Odpowiedz
Jakie ustawienia projektu?
Ustawienia eventów, o których pisze Bunch? (jeśli zmieniałeś w górę ustawienia projektu podczas montażu).

Druga sprawa... Dlaczego pod YT renderujesz z przepływnością 24/12Mbps? Skoro tyle razy pisane na forum, że powyżej pewnej wartości nie ma sensu, bo YT będzie konwertować z niższą wartością...
Odpowiedz
(07-23-2012, 10:00)mateuszszar napisał(a):  Druga sprawa... Dlaczego pod YT renderujesz z przepływnością 24/12Mbps? Skoro tyle razy pisane na forum, że powyżej pewnej wartości nie ma sensu, bo YT będzie konwertować z niższą wartością...
Renderuj w "Constant bit rate" i wpisz wartość "4 000 000" lub "20 000 000" (drugie skutkuje 5x większą wielkością pliku i tym samym 5 razy dłuższym wgrywaniem na Youtube - zaraz mnie koledzy pojadą, że to nie ma sensu... Czytałem oficjalny poradnik i dokładnie taką wielkość YT akceptuje bez przetwarzania)
Odpowiedz
(07-23-2012, 10:00)mateuszszar napisał(a):  Jakie ustawienia projektu?
Ustawienia eventów, o których pisze Bunch? (jeśli zmieniałeś w górę ustawienia projektu podczas montażu).

Nic nie zmieniałem, jeżeli można to proszę o pomoc, gdzie znajdę owe opcje, w wersji angielskiej, wtedy zrobię screena i pokażę.. Pozdrawiam
Odpowiedz
więc jakie masz te ustawienia projektu (project properties), oraz eventów (napisów) (properties)?
Bo się chyba nie dogadamy ;)
Jeśli nic nie zmieniałeś, to robisz w NTSC? :) Bo tak jest skonfigurowany program zaraz po zainstalowaniu... Ale w związku z tym, przynajmniej obraz powinien być ostry...
Odpowiedz
Tak to u mnie wygląda

[Obrazek: 10x7uvn.png]
Odpowiedz
Dobra. Na pierwsze pytanie odpowiedziałeś, a na drugie? (właściwoście eventów)?

Ps. Z tego już widać, że projekt masz "z przeplotem" (nie wiadomo po co?), a renderujesz progresywnie (jednak to nie to jest powodem Twojego problemu).
Odpowiedz
Mówisz do mnie i nic z tego nie rozumiem :D Jakiś mógł to mów bardziej po ludzku, w sony vegasie robiłem swój 3 filmik więc nie zdążyłem go poznać ;d Proszę o dokładną lokalizację gdzie znajdę te eventy
Odpowiedz