Trochę filmów
Witam

Chciałem pokazać kilka z moich ostatnich filmów.

Dzień Adama

Pojazdy

Sylwester 2011

Pozdrawiam
Odpowiedz
czym krecone ?
Odpowiedz
SONY HDR-CX130E z ręki
Odpowiedz
Witam

Ostatni montaż.

Materiał nakręcony 3 lata temu aparatem z możliwością filmowania Canon PowerShot 1IS (zabytek) z mizerną wiedza na temat sztuki filmowej.

Takie krótkie "coś" udał się zmontować.

Zapraszam

Montaż sony vegas 10
Odpowiedz
Witam

Przedstawiam linka do ostatniego filmu

Montaż sony vegas 10
Sound Two Steps From Hell

Zapraszam do oglądnięcia i oceny

Pozdrawiam Jarek
Odpowiedz
To Twój głos?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(03-10-2013, 23:06)efix napisał(a):  To Twój głos?

Nie, lektora
Odpowiedz
Bardzo fajny, może jeszcze nie dojrzały jak "rasowy", ale podoba mi się.
Natomiast same filmy... Dla mnie ciut przynudnawe. Jako archiwum rodzinne czemu nie, natomiast np. ostatni jako reportaż - nie porywa.
W ogóle ten o parku to jakiś taki z cyklu "chciałbym coś zrobić ale zabrakło mi konceptu". Na początku lektor wali epicki wstęp, "posłuchajcie opowieści" - i gdzie jest tak opowieść? Mógł przedstawić postaci - głos i sposób mówienia perfekcyjnie pasuje do tekstów "a oto groźny trójgłowy Cerber strzegący wrót Hadesu" itp. Było w ogóle nie dawać lektora albo pociągnąć w tej konwencji do końca. Przebitki z rodziną - no mogą być, ale jakoś chyba tak nie do końca zmontowane "w kontekście", widać, że to film ze spaceru z którego próbowałeś zrobić coś więcej.
Parę fajnych ujęć, np. to przy ziemi kiedy kamera goni dziecko.

Odpowiedz
Ja chciałbym się odnieść do poprzedniego filmu, tego z egzotycznych wakacji. I napisać, że "takie pamiątki to rozumiem". Do dziś mam na kasetach ciotek i wujków ich sfilmowane wakacje w egzotycznych krajach. Gdzie cały film-pamiątka trwa 1 godzinę 46 minut i składa się z kilkunastu dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich ujęć bez cięcia i w dodatku bez muzyki.

PS
Jestem ciekaw jak wygląda materiał z wesela takiego efixa :] Bacząc na jego "próg akceptowalności" takich rzeczy i bacząć na to, ze było to lata temu :)
Odpowiedz
Oglądałem ostatnio bo się okazało, że ktoś zdigitalizował moją kasetę z wesela (mi się nie chciało). Cóż, śmiesznie to wygląda :) Wstęp z amigi albo może jeszcze C64, potem realizacja przyzwoita, ale osobiście bym połowę wyciął. Dla mnie film z wesela nie powinien mięć więcej jak 1,5 godziny.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości