Amatorska przeróbka
Witam,
chce wam pokazać krótki filmik z gry który nakręciłem i przerobiłem. Jestem początkujący w tym programie. Chciałem aby dźwięki strzelania i reanimacji pasowały do piosenki lecz trochę nie wyszło. Co myślicie o tym filmiku? Co się wam nie podoba? Może jakieś rady na przyszłość? ;D

Odpowiedz
Następnym razem staraj się montować w rytm muzyki. Poza tym niektóre strzały nie były w rytm.
Odpowiedz
Po pierwsze. Przy ledwo co ponad 1-minutowym filmie intro o długości tych ok. 16,5 sekundy wydaje się i jest zbyt długie - tutaj na minus.
Po drugie. Muzyka... fakt, czasami nieco odbiega od wydarzeń na filmie. Osobiście użyłbym utworu BBX - Rock Me Out (TAITO Remix) od ok. 1:32-1:32,5 wzwyż, a jak już chciałbym poświęcić te 16 sekund, to w 1:48 jest idealny "kopniak", który nadawałby się do tej sceny. Strzały też pasowałyby tak sobie. Proszę sobie przesłuchać moją propozycję i wyobrazić.
Po trzecie. Intro można było zrobić bardziej dynamiczne, choć ja wiem, że ze zdjęć nie można zbyt wiele wycisnąć. (Te pluginy dymu na początku to zapewne Smoke z AE2?)

Po czwarte. Nie bierz sobie tego co napisałem do serca, bo jestem fanem MW3 :)

Ale tak na poważnie. Jak na początkującego to i tak jakiś postęp. Niektórzy to nawet renderować nie umieją. Także dla pana duży plus i życzę powodzenia w przyszłości!!!
Odpowiedz
tamte 2 obrazki to walnąłem tam żeby nie ucinać piosenki bo by dziwnie brzmiało. A niektóre strzały nie pasują do muzyki ponieważ komp mi zamulał i zrobiłem to na szybko.
Odpowiedz