Wklejanie filmów z Youtube
Mam problem z wklejaniem filmów z Youtube do Sony Vegas 8.0b. Kiedy wklejam pobarny z tego serwisu plik (i to niezależnie czy w FLV, czy w MP4) do Vegasa, na podglądzie oraz w wygenerowanym później pliku pojawiają się różnego rodzaju błedy z obrazem (screen w załączniku). Czy to może być wina kodeków zainstaloanych w systemie? A może wina samego Vegasa, tzn nie mozna do niego wstawiac filmow bezposrednio z youtube?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Moim zdaniem problem z kodekami, u mnie wszystko gra z filami MP4, obraz nei ma błędów.
Odpowiedz
A wg. mnie jest to problem ściągania. Zależy czym ściągasz, jak ściągasz, czy konwertujesz jaki masz net...
Odpowiedz
Podaj jaką masz przeglądarkę.
Odpowiedz
Problem ze ściąganiem ściągaj za pomocą http://www.mediaconverter.org/

Polecam
Zrób tak, otwórz film za pomocą Opery, lub Mozilli i w plikach cache przeglądarki znajdziej swój film w flv, nie będziesz miał problemów z wrzuceniem go do vegasa.
Odpowiedz
(12-20-2009, 17:37)krasux napisał(a):  Zrób tak, otwórz film za pomocą Opery, lub Mozilli i w plikach cache przeglądarki znajdziej swój film w flv, nie będziesz miał problemów z wrzuceniem go do vegasa.
Czasami tak robie, ale FLV Vegas w ogóle mi nie bierze. Mam zainstalowany K-lite codec pack. Czy ktos jeszcze ma taką paczkękodeków i ten sam problem?
Odpowiedz
FLV do avi przekonwertuj i łyknie bez problemu.
Odpowiedz
(12-20-2009, 22:27)krasux napisał(a):  FLV do avi przekonwertuj i łyknie bez problemu.
Tylko do jakiego AVI (tzn. kontener AVI, ale jakie kodeki wybrac?)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości