LINKI bezposrednie + PLAYER
Prosba do wszystkich udostepniajacych swoje filmy aby oprocz wsadzania calego playera do strony dawali takze linki bezposrednie. Niestety pod IE 9 nie wyswietla sie zawartosc w oknie, jest puste pole. Efix mozna gdzies podpiac te wiadomosc.
Wersja IE 9.0.8112.16421 (ostatnia)
Odpowiedz
widok zgodności naprawia tę sytuację...
Odpowiedz
Dzieki, heheh, ale wtopa :)
Odpowiedz
Ja mam ten sam problem co AnMedia.
Nie wiem od czego zależy, korzystam ze zmodyfikowanej (dwuklik elementów flash) Opery.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie wiem, jak jest w operze, ale w IE jest coś takiego, jak: "Widok zgodności: wiele witryn sieci Web zaprojektowanych dla starszych przeglądarek będzie lepiej wyglądać, a problemy z menu, obrazkami i tekstem znajdującym się w niewłaściwym miejscu zostaną wyeliminowane"...
Odpowiedz
Aaa... szczerze? To nie wiem. Ja tego nie mam. Albo nie znalazłem. Operowcy mogą się przedstawiać jako inna przeglądarka. Mamy tylko tryb autorski, pokazujący wszystko bez formatowania.

Cytat:Opera może pracować w jednym z dwóch trybów wyświetlania stron WWW. W „trybie autorskim” strony wyświetlane są zgodnie z zamierzeniami ich autorów, natomiast w „trybie użytkownika” strony wyświetlane są zgodnie z twoimi preferencjami.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości