Moje Produkcje
Witam. To mój pierwszy temat na forum. Edytuje już w vegasie pare lat.
dobre 2 lata Edytowałem filmy z pewnej gry MMO (niżej podam pare przykładów) ale już zakończyłem przygode z ta grą i zabrałem się za filmy raczej "niewirtualne". Tutaj moja ostania produkcja - Skate Montage part 1

oraz dzisiejszy mini edit:

Oraz tak jak napisalem wstawie pare filmow z gry:

Odpowiedz
I gdzie tu pytanie?
Odpowiedz
Skate Montage 2012 Part 1: zajeb*isty montaż :) przyznam, ze klip podobał mi się bardzo. Mało kto na wejściu zrobił na mnie takie wrażenie :) Co prawda ujęcia mogły być nieco lepsze ale sam montaż świetny. Coś co lubię... bez zbędnych efektów, po prostu ciecia wkomponowane w dobrze dobraną muzykę. Jedynie mogę przyczepić się kolorystyce. Kamerka HD także korekta kolorów dodała by tutaj wiele smaku. Kolorystycznie jest troszkę szaro i buro ale nie zmienia to faktu, że montaż jak najbardziej dobry :)

W drugim klipie widać już zabawę kolorami :) co nadaje klimatu. Krótki klip ale jak najbardziej na plus pod względem montażu.

Filmów z gier nie oglądałem bo nie lubię takich form, wolę "żywe" produkcje. Czekam na więcej i witam na forum :)
Odpowiedz
(07-14-2012, 1:14)Eldriad napisał(a):  I gdzie tu pytanie?
"Powstał dział "Newbies" dla nowych w którym wątki nie będą moderowane. To będzie taki nasz mały "śmietniczek" w którym będą mogli pisać nowi.

Jeżeli moderator zauważy, że temat jest ciekawy i nie był powtarzany na forum już setki razy to przeniesie go do odpowiedniego działu. W innych działach nowi nie mają prawa do zakładania tematów."

Właśnie dlatego tu pisze bo jestem ten nowy na forum i nie moge dodac tego postu pod odpowiedni dział "nasze filmy". Wiec skoro koniecznie musi być pytanie to pytam - czy moje produkcje są dobre i co w nich zmienić? ;)

@nozownik0 dzieki za komenta ;) przyznam, że w pierwszym filmie nie bawiłem sie zbytnio kolorami jest lekka poprawa kontrastu ale nie widać tego na pierwszy rzut oka jedynie w porownaniu z oryginalnymi klipami. W part 2 zamierzam już zmienić kolory na te, które są w drugim klipie lub pobawie sie w coś nowego.
Odpowiedz
Przeczytaj regulamin a dowiesz się jakie zasady tutaj panują i przede wszystkim dlaczego nowi nie mogą pisać w innych działach.
Odpowiedz