Trudne do zrozumienia!
Witam, jako ze nie moge napisac postu w warsztat-sprzet :):):) to pisze TUTAJ

Teraz na powaznie.
w zasadzie w tym poscie polacze kilka watkow z roznych postow juz wczesniej omawianych, miedzy innymi jako informacja dla Art-BI ze teraz ja powinienem sie wkurzac i pluc na ASUSA (poprostu to byl moj ostatni zakup tej firmy) albo SV (no bo ktos tu namieszal)

W czym problem. Otoz mam sobie plytke nagrana w BluRay - moja wykonana w SV i Architekcie. Niby nic. Co wiecej film posiadal jedyne zabezpieczenie to pierwsze dwie reklamy nie mozna bylo ich przeskoczyc. Nawet nie bylo ustawionego regionu. Pierwsza moja nagrywarka LG, ktora to szybkosciami nie powalala (RWx2 i R x4) mozna wytrzymac zwlasza do nagrywania filmow wrecz szybkosci fantastyczne. No i zachcialo mi sie zmienic nagrywarke. Byla oferta ASUS BW-12B1LT (99euro) no i stwierdzilem ze tamta sprzedam, a kupie nowa. I tu radosc sie konczy. Starego LG wsadzilem do innego kompa i ... (okazuje sie mojego filmu nie da sie odtworzyc)
Film poprawnie bez jednego pixela odtwarzaja wszystkie bluraye stacjonarne.
ASUS praktycznie blokuje calego kompa twierdzac ze region nie jest kompatybilny. Co wiecej aby wlasny film zgrac na dysk i go skopiowac musialem urzywac programu do rozkodowywania plyt !!!!! Moze zaraz mi napiszecie ze powinienem sie cieszyc bo plyta jest zabezpieczona! Moze i tak. Ale wydaje mi sie ze jakos to powinno byc ze soba kompatybilne. Co wiecej na nagrywarce LG ktora odstapilem tego filmu tez nie moge ogladac. A wczesniej nie bylo zadnego problemu. Film nagrany jakies 3 miesiace temu i wszystko chodzilo bez problemu. Dzisiaj jeszcze przeinstaluje system aby ewentualnie wyeliminowac problem systemowy. Jesli to nie pomoze nagrywarka do zwrotu i wymiana na Liteona lub LG

Przypomniala mi sie jeszcze jedna sprawa z ta nagrywaa. Zdaje obie sprawe ze format CD zostaje powoli w tyle, ale nie dla wszystkich. D samochodu probowaem nagrac jedna plyte z mp3. W efekcie zadna z plyt ni jest odczytywana, pomimo ze system zapisu plikow nie byl zmieniany. Czy to wina nagrywarki?
Odpowiedz