SV - Crash
Witam!

Trafiłem na te forum bo nigdzie nie mogłem znalesc rozwiazania tego problemu. Podczas gdy zmieniam na filmi volocity np. zmniejsze do 30% i chce zrobic pre-render tego to SV sie zawiesza. Tak samo jest w przypadku Twixtora. Jakies rozwiazanie problemu? Prosze o pomoc.

Uzywam SV pro 11.
Odpowiedz
Napisz coś więcej...
Jaki system (oraz wersja: 32 czy 64bity), jaki vegas (wersja oraz build), jaki ogólny stan systemu operacyjnego? (chroniony antywirem? czy naszpikowany różnymi dziadami?), jak z aktualizacjami? Inne problemy?
Jak z hartware'm?

Pobierz najnowszą wersję trial, i sprawdź...

Ciężko podpowiedzieć, nie znając żadnych szczegółów, oprócz tego, że się coś pitoli.

Dobrze masz ustawiony projekt (wg plików wejściowych)? Renderujesz zgodnie? Prerender również zgodnie z plikami?

Generalnie komputer powinien sobie nawet poradzić przy niezgodnych ustawieniach... ale jest to zasobożerne, i niektóre komputery po prostu "nie wytrzymują ciśnienia".
Odpowiedz
Posiadam SV PRO 11 32 bit, OS Win7 64bit - nie posiadam antywira(wydaje mi sie to bez znaczenia) . Co do hardware to

Procek AMD Phenom II x3 720 BE, Ram OCZ 4GB 800MHz DDR II CL4, karta Nvidia geforce gtx 275 palit, plyta głowna asrock A780GXH, zasilacz ocz stealtxstream 500w.

Wczesniej przy wykonywaniu niektórych klipow z twixtorem wszytko było ok. Nie wiem jaka moze byc tego przyczyna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości