Gausian Blur, po zapisaniu nie pamięta keyframesów
Używam efektu gausian blur, animowanego, po ustawieniu keyframes wszystko jest dobrze, zapisuje plik, otwieram ponownie i kayframes w zupełnie innych miejscach. Co jest grane?? Za każdym razem ręcznie mam ustawiać keyframes, jeśli często korzystam z tego elementu ktory sobie właśnie stworzyłem? jak otwieram plik po zapisaniu juz nic nie pamieta....

Jest to belka z napisem (coś jak podpis w tv), która pojawia sie jako blur i znika jako blur, sklada sie z 3 tracków video i dodatkowo efektu przesuwania obiektu w czasie (który o dziwo w pliku sie zapisuje...) Wersja Sony Vegas Pro 11 build 510.... czy on taki pro to ja nie wiem, skoro podstawowej rzeczy nie potrafi zapisać do pliku.... no chyba, że ja coś źle robie, będę wdzięczny za wskazówki.
Odpowiedz
Może zaczniesz od uaktualnienia Vegasa... Ze strony producenta a nie Rapidshare.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kolejny srala mądrala.
To jest rzeczowa odpowiedź. Zrób to o co jesteś proszony a potem będziemy dyskutować dalej i szukać rozwiązania. Zaktualizuj do najnowsze buildu oficjalnym wydaniem ze strony producenta. Jak masz jakieś problemy egzystencjalne zawsze możesz zadzwonić do oficjalnego suportu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz