Czy ktoś pamięta, jak wygenerować ten błąd?
Jak w temacie - klasyczny bug Vegasa, który rozwiązywało się TS MUXEREM. Wiem, że to głupie pytanie, ale czy ktoś ma patent, jak skutecznie wygenerować ten błąd? :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(07-06-2012, 14:34)efix napisał(a):  Jak w temacie - klasyczny bug Vegasa, który rozwiązywało się TS MUXEREM. Wiem, że to głupie pytanie, ale czy ktoś ma patent, jak skutecznie wygenerować ten błąd? :)

Mogę Ci taki plik wygenerować bezproblemowo i umieścić gdzieś w sieci. Jedyną przyczyną takiego zachowania SV w moim przypadku może być tylko płyta główna i jej oprogramowanie(prawdopodobnie dźwięk na płycie, a dokładniej soft audio). Jakbym otrzymał od SCS zapewnienie, że to wina płyty , to napewno wymienię ją bezdyskusyjnie. Jest jeszcze możliwość zamontowania dodatkowej karty dźwiekowej i zrobienia testów, ale nie wiem czy to ma sens.
Odpowiedz
Tak "zepsuty" plik mam. Ale ja muszę odtworzyć sytuację i o ile pamiętam, właśnie na Twoim pliku i Twoim projekcie próbowałem i wyszło OK. No chyba, ze miałem co innego jeszcze. Żeby zdiagnozować błąd, musi być "reprodukowalny". Wtedy można dojść do tego, co jest źródłem. Niestey nie udaje mi się tego zrobić. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle, bo błąd będzie istniał nadal. Dlatego tak duszę ludzi i współpracę z supportem, i to niekoniecznie naszym, bo jak sam zauważyłeś, jego rola się kończy w pewnym miejscu. No nic, kombinuję dalej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości