realistyczny cień w napisach 3D
Witam!

Może ktoś się orientuje czy da się uzyskać taki efekt w sony vegas pro 11 bez żadnych dodatków a jak nie, to czego jeszcze potrzebuje.
Bardzo zależy mi na efekcie realistycznego cienia jak w 29 sekundzie na filmiku poniżej :

Odpowiedz
Dwa tracki z takim samym napisem i z drugiego tracku możesz zrobić cień odpowiednio ustawiając przy pomocy Track Motion.
Odpowiedz
(07-05-2012, 17:36)Pinto napisał(a):  Dwa tracki z takim samym napisem i z drugiego tracku możesz zrobić cień odpowiednio ustawiając przy pomocy Track Motion.

pewnie zabrzmi głupio, ale można porosić trochę dokładniej bo sam do końca nie wiem gdzie tworzyć cień i w jaki sposób :/ na usprawiedliwienie mojej głupoty mam chyba tylko fakt że z vegas korzystam dopiero 3 dzień
Odpowiedz
Na pierwszy tracku wstawiasz napis i powielasz go na drugiej ścieżce. Ten drugi będzie udawał cień. Korzystając z opcji track motion musisz go pochylić odpowiednio, oczywiście ustawić kolor, przezroczystość, troszkę rozmyć "do smaku".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(07-05-2012, 18:54)efix napisał(a):  Na pierwszy tracku wstawiasz napis i powielasz go na drugiej ścieżce. Ten drugi będzie udawał cień. Korzystając z opcji track motion musisz go pochylić odpowiednio, oczywiście ustawić kolor, przezroczystość, troszkę rozmyć "do smaku".

Wielkie dzięki! sprytna opcja!
niebawem będę się chwalił efektami w końcowym montażu w klimacie mocno loongboardowym :D
Odpowiedz