FileIOSurrogate.exe
Od 2 dni po odpaleniu Vegasa pro 11 mam taki problem:

Kod:
Problem Description
   Application Name:    Vegas Pro
   Application Version: Version 11.0 (Build 511) 64-bit
   Problem:             Unmanaged Exception (0xc0000005)
   Fault Module:        C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 11.0\x86\FileIOSurrogate.exe
   Fault Address:       0x000000005945AA99
   Fault Offset:        0x000000005945AA99

Fault Process Details
   Process Path:        C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 11.0\x86\FileIOSurrogate.exe
   Process Version:     Version 11.0 (Build 511)
   Process Description: File I/O surrogate (not visible)
   Process Image Date:  2011-12-16 (Fri Dec 16) 09:08:50

Po czym program zamyka się...

Proszę o pomoc!
Odpowiedz
Doinstalowywałeś coś dwa dni temu? Jakieś kodeki, wtyczki itd.? Dlaczego nie zaktualizowałeś Vegas do aktualnej wersji?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Instalowałem Adobe After Effect i możliwe że były w tej instalce również jakieś kodeki. Czy jakoś można to cofnąć?
Odpowiedz
Zacznij może od zainstalowania najnowszego updatu Vegasa. Masz 513 a najnowszy to o ile pamietam 636.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Czołem. Mam olbrzymi problem w VS13 z biblioteką FileIOSurrogate*32. Masakra po prostu... Od miesiąca ta biblioteka kompletnie zapycha mi Vegasa (tzn. dochodzi do 1,8GB w procesach - a pojemność ma zdaję ta biblioteka 2 GB) przy odpalaniu jednego z projektów (niespełna 20 minutowego, złożonego z samych plików .mov w HD + audio). Co ciekawe - mam na tapecie inny projekt z filmem godzinnym, gdzie jest 50/50 plików .mov i .mpeg/VOB - i tam "Surogatka" nie wychodzi poza 30MB w procesach! Było u mnie informatyk - myślałem, że to PC-et nawala (pracuję na nim ok. 2 lat, był składany specjalnie pod SV, ma m.in Wind. 7 Profess. i RAM 32 GB), zrobił reinstalkę systemu - nic nie pomogła. Podumał i powiedział...żebym zapytał ludzi, którzy lepiej znaja sie na SV, bo on nie za bardzo. I tak znalezłem sie tutaj. Może ktoś z Was byłby w stanie mi doradzić...? Będę bardzo wdzięczny - Pozdrawiam!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości