CHrop Szoł

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Widzę nikt nie komentuje a filmik pod względem montażu bardzo udany :) Bardzo podoba mi się zastosowanie efektu z wykorzystaniem animacji poszczególnych elementów otoczenia wyciętych z klatki (nie wiem jak formalnie się ten efekt nazywa i czy w ogóle taką nazwę posiada). Poza tym fajnie wypadło dzielenie obrazu gdzie następujące po sobie ujęcia wjeżdżają w ekran. Moim zdaniem wypadł ten efekt dobrze ale jego stosowanie w takiej produkcji jest trochę niepoprawne. Najlepiej taki efekt używać kiedy do dyspozycji mamy albo kilka kamer albo można wykonać duble. Otóż to samo ujecie pokazywane jest z różnych perspektyw w tym samym czasie. Nie chcę się rozpisywać ale fajnie to zrobili w Ocean's Twelve (albo w którejś z trzech części - nie pamiętam dokładnie). Ogólnie wszystko wyszło bardzo fajnie. Montaż podobał mi się bardzo. Nie oglądałem całości (oglądałem pobieżnie) ale po prostu to co jest w filmie nie mój klimat. Dla siedzących w temacie film na pewno się spodoba.

Mogę wiedzieć jak uzyskałeś efekt animacji w ok. 5:29 kiedy to następuje przedstawienie osoby? Chodzi mi o animacje.

Co mi się nie podobało?
Rybie oko - osobiście nienawidzę tego efektu i moim zdaniem psuje ujęcie. Jest go sporo w całym filmie ale oceniałem całość nie patrząc na ten efekt :)
Odpowiedz
Cytat:Mogę wiedzieć jak uzyskałeś efekt animacji w ok. 5:29 kiedy to następuje przedstawienie osoby? Chodzi mi o animacje.
no najpierw zrobiłem odpowiednie zrzuty kadru tego ujęcia z tym gościem,następnie dodawałem poszczególne filtry oraz elementy,animując i maskując te linie z napisami... za pomocą pan cropa jest zrobiona cała animacja.
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
O to mi chodziło, maskowanie :) myślałem, ze miałeś gotowca albo jakoś inaczej się z tym uporałeś. Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości