Jak zrobić takie świetne intro ?
Siemka, nie mogę założyć nigdzie wątku prócz tu ;) chciałbym się dowiedzieć czy można w sony vegas zrobić takie intro

??

Czy jednak potrzebny jest AE , jeśli zna się ktoś tu na after effects mógł by mi pomóc ? Bo jeśli chodzi o intra to średnio mi to wychodzi :/
Odpowiedz
Niektóre rzeczy da się i w Vegasie (fotki). Pierwsza część jednak dla Vegasa jest nie lada wyzwaniem i stworzenie tego efektu na pewno zabrałoby masę czasu a do tego wymagałoby przynajmniej wsparcia się programem blender.

Co do aftera - są fora dyskusyjne do tego programu, tam jest więcej ekspertów i szybciej pomogą niż tutaj. Gorąco polecam zajrzenie do kilku z nich, ale nazw tu nie podam - niech poda je google :)
Odpowiedz
Myślę, że Vegas razem z wtyczkami Boris Continuum Complete 8 i Particle Effects poradziłby sobie bez problemu.
Odpowiedz
Te zdjęcia to może być po prostu animowanie gotowej, ogromnej grafiki. Więc się da zrobić w połączeniu z jakimś programem graficznym.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Aha , dzięki za pomoc. Zrobiłem konto na forum AE , napisali wszystko co i jak , ale po prostu nic nie rozumiem :/ ehh, trudno
Odpowiedz
Aaaa, jasne, nie możesz znaleźć klawisza "Make demo". Jest tuż koło "make dragon" poniżej "super lighsaber"...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jeśli nie chcesz pomóc to po prostu nie pisz, nie wszyscy są na poziomie S C V U i nie wszyscy mogą pokozaczyć do innych
Odpowiedz
Cóż... rzuciłeś się od razu na głęboką wodę w efektach, więc (o ile naprawdę pragniesz sam stworzyć intro) nie pozostaje nic jak rozbicie instrukcji na kawałki i dogłębne zrozumienie każdego z nich. Pamiętać należy, że jest jeszcze druga opcja - zlecenie zrobienia intra komuś zaprawionemu w boju. Zdaję sobie sprawę, że takie usługi mogą przerażać pod względem ceny (mój znajomy za intro zapłacił 700 pln, co i tak uważam, że jest tanio), ale dzięki temu zaoszczędzisz kilka tygodni ciężkiej pracy i męczarni, zwłaszcza, że po tym, co napisałeś: podpowiedzi i instrukcje wysmażone przez ekspertów mogą nie być dla Ciebie czymś co uwielbiasz.

Nie zawsze warto iść drogą "wszystko zrobię sam"
Odpowiedz
Cytat:Zrobiłem konto na forum AE , napisali wszystko co i jak , ale po prostu nic nie rozumiem
Tamtejsi ludzie to etnocentryczne grono, bardzo dumnych z siebie osób. Więc nie zdziwiłbym się jakby wyobraźni w tłumaczeniu Tobie nie używali.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(06-30-2012, 0:27)Bunch napisał(a):  ...
Tamtejsi ludzie to etnocentryczne grono, bardzo dumnych z siebie osób. Więc nie zdziwiłbym się jakby wyobraźni w tłumaczeniu Tobie nie używali.

Sądzę, że to bardziej jest na zasadzie iż muzyk średnio dogada się z hydraulikiem... albo prawnik z mechanikiem samochodowym... jeśli rozmowa będzie dotyczyła umiejętności jednej strony.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości