Renderowanie
Witam.
Kręcę Let's Play'e i używam Vegas Pro do renderowania. Kiedy łączę fragmenty wideo z Frapsa ,a potem dodaję dźwięk za AudaCity jest dobrze. Po skończeniu renderowania w niektórych miejscach filmu pojawia się czarny ekran przez jakieś 30 s potem znów jest normalny obraz. Podczas Black Screena słychać dźwięk z gry (czyli z Frapsa) i mój głos (komentarz głosowy z AudaCity) ale ekran cały czarny. POMOCY !!!!
Odpowiedz
dzwoń 112. Tam się zgłasza ogólne przypadki.

Jak będziesz chciał pomoc w konkretnym temacie - to dostosuj się do warunków panujących na tym forum!

A jeśli nie chcesz podawać szczegółów, to: http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=w...r9cL349zIQ
Odpowiedz
Pomoże ktoś ?
Odpowiedz
Jak juz pisałem. Pomoże, ale musi coś więcej wiedzieć...
Ani nie napisałeś, jakie masz pliki wejściowe (co wrzucasz do Vegasa). Napisałeś tylko, że Fraps, AudaCity... ale to nie są formaty, ani inne szczegółowe parametry, które pozwolą zdiagnozować, co i jak.
Druga sprawa - nie podałeś, jak masz ustawiony projekt w Vegasie.
Trzecia - nie napisałeś, jak renderujesz (jakie ustawienia - dokładnie, wszystkie zakładki).

To miałem na myśli, pisząc, żebyś się dostosował do panujących tu warunków.
Jakbyś przeglądnął kilka tematów (możliwe, że nawet wszystkie, w których występuje słowo "problem"), to bys wiedział. Ale widocznie jesteś zbyt leniwy. Trudno. Czekamy dalej. Może przyjdzie czas, że Ci się zachce posprawdzać, co tam masz, i przepisać, jak co robisz.
Odpowiedz
Zawsze jak nagrywam Frapsem np. film 14 minutowy to dzieli się on na fragmenty 3-4 minutowe które potem łącze w Vegasie. Pierwsze uruchamiam Vegasa potem przeciągam wszystkie fragmenty łącząc je , a następnie pod nimi wstawiam dźwięk. Tylko , że potem pojawiają się te czarne obrazy.
Odpowiedz
Taki efekt występuje czasem gdy Vegas nie do końca dogaduje się z kodekiem - w tym wypadku frapsowym. Odinstaluj Frapsa i zainstaluj na nowo, jeśli jest nowa wersja - nową.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ok spróbuję.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości