Jak nagrac dzwiek z gry.. (Sam)
Moze to nie na temat troche... ale to jest dobre forum.. i na pewno ktos mi pomoze ;)

no wiec tak... robie filmik o fife... i trzeba mi odglosy kibicow... mam zamiar wejsc w ustawienia, wylaczyc komentatora, muzyke i zostawic sam dzwiek... czyli kibice itp...

wiec jak to samo nagraC?? bo jak przyloze mikrofon do glosnikow to zle bedzie slychac ;)

macie jakies pomysly??
Odpowiedz
A jaki masz system? jeżeli xp poczytaj o "Mix stereo" - czyli nagrywanie tego co leci do głośników, ale skoro ci tylko chodzi o dźwięk z gry poszukaj czegoś do grzebania w jej plikach.
Odpowiedz
Co to ma związanego z Vegasem? ... Jak już wyłączyć komentatora i muzykę to nagraj poprostu zwykły film we Frapsie np. no i oczywiście zaznacz opcję, aby nagrywał dźwięk. Potem wrzucasz do Vegasa, wrzuci oczywiście video+audio, oddzielasz video od audio, video wywalasz, a audio zostawiasz i masz odgłosy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
no mam frapsa, tylko nie wiem jak to ustawic...
Odpowiedz
No masz frapsa, w ustawieniach dajesz który klawisz włącza nagrywanie i nagrywasz.
Odpowiedz
no tak... ale wtedy mi nagrywa ten filmik i dzwiek ale z MIKROFONU... a wtedy jest slaba jakosc :) a mi trzeba wyrazny dzwiek kibicow...

ktos tam pisal ze mozna NP. poszukac w folderach... tak, probowalem przez wszystkie prawie programy...ale nie chcialo otworzyc... ani przerobic format :) wiec szukam prostego nagrywania dzwieku...
Odpowiedz
A wg. mnie nie będzie ci lepiej wziąść i poszukać na jakichś stronach z efektami dźwiękowymi?
Odpowiedz
nie wiem, nic nie znalazlem
Odpowiedz
Ja mam tak ustawione i mi nagrywa normalnie to co leci z głośników, jak wybierzesz tą drugą opcję to nagrywa to z mikrofonu.

[Obrazek: fraps.png]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Właśnie o tym pisałem, zaznacz w frapsie to co ma tomislater i będzie działać, u mnie w ten sposób nagrywa dźwięk.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości