Przywitaj się ;)
Witam serdecznie wszystkich was na tym forum ^^
Jest to mój pierwszy post, i mało osób mnie zna, lecz myślę że w niczym mi to nie przeszkodzi ;D
Hmm no i co by tu jeszcze powiedzieć? ;)
Mam na imię Sebastian i zajmuję się obróbką video, grafiką, ogólnie wszystko co związane z obrazem i informatyką :D.
Z Sony Vegasem jestem związany już dłuższy czas, jako Counter - Strike'owy moviemaker :D
No i to by było na tyle :D Nie wiem czy taki temat był, czy istnieje, ale fajnie by było jeżeli by istniał i każdy by się przedstawił :D
Odpowiedz
"Jest to mój pierwszy post, i mało osób mnie zna". Powiedziałbym nawet, że nikt :) Witaj na forum i przeczytaj regulamin jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
Odpowiedz
Cześć. Witaj i powiedzenia na forum.

Cytat:Nie wiem czy taki temat był, czy istnieje, ale fajnie by było jeżeli by istniał i każdy by się przedstawił :D

Wydaje mi się że chyba była taka inicjatywa i jak na wszystkich forach z takim topickiem jest bez sensu...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-22-2012, 14:58)nozownik0 napisał(a):  "Jest to mój pierwszy post, i mało osób mnie zna". Powiedziałbym nawet, że nikt :) Witaj na forum i przeczytaj regulamin jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Kilka osób mnie zna z innych forów jak i z kariery moviemakerskiej ;))

Co do tego, temat moim zdaniem jest przydatny i powinien być na każdym forum...
Niektórym może się to nie podobać, lecz niestety jestem już takim człowiekiem który lubi zawierać nowe znajomości :)
Co do regulaminu przeczytałem go i zapoznałem się z nim ;d
Odpowiedz
To w takim razie pokaż nam jakieś swoje prace :)
Odpowiedz
Normalnie wzruszyłem się. Przypomniał mi się dowcip rysunkowy Sawki. Facet stoi na mównicy i mówi: "Mojego dziadka znała cała wieś. Mojego ojca znał cały powiat. A mnie popamięta cała Polska!" ;)

Odpowiedz
(06-23-2012, 17:14)nozownik0 napisał(a):  To w takim razie pokaż nam jakieś swoje prace :)

zapraszam na kanał http://www.youtube.com/user/DrHoUSe9961 ;))
Odpowiedz
No dobra, już wiemy czym się zajmujesz dosyć wyczerpująco, jak masz coś do powiedzenia na temat Vegasa to zapraszamy do dyskusji na w poszczególnych działach, jak będziesz miał fajny film do pokazania to w dziale z filmami, jak coś naprawdę fajnego z gier to w dziale z filmikami z gierek, jak czujesz szerszą potrzebę ekspozycji społecznej to może załóż konto na fejsie albo co...

Odpowiedz
A może by tak forumowego czata stworzyć?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ja proponuję wideokonferencję.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości