Intro do serii
Witam Was

Cze Mam prośbę ogromną czy mógłby ktoś wykonać dla mnie intro do serii z minecrafta? Bardzo jest mi to potrzebne.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo bym prosił.

Intro chciałbym aby wyglądało podobnie jak to oczywiście nie tak samo.

Chodzi mi o to aby były pokazywane własnie w takim stylu urywki filmów jak sobie gram.(udostepnił bym je gdyby ktoś chciał) Oczywiście na jakimś tle i efektami. Z napisami
Odpowiednio po kolei:
-Waldi Przedstawia
-Niesamowitą serię
-Zobacz prawdziwą przygodę
-Przyżyjmy ją razem
-Minecraft
-Solo
-www.youtube.com/WaldiGameTV tutaj dajcie też jakoś fajnie jeśli można.

To wszystko chciałbym dodać ze do muzyki:Two Steps From Hell - Two Steps From Hell - Protectors Of The Earth tak ten refren od około 1:18 muzyka do 1:32 chyba.

Proszę o takie intro dam jakieś tam plusy czy coś bo jestem tu nowy.No w każdym razie jakos się wynagrodzę.

Nie piszcie prosze "próbuj sam itp" bo uczę się juz ale to intro potrzebne by mi było w najbliższym czasie.[/color]

Możecie dać też inną muzyke ale taką pasująca :) dzięki wielkie jakby co.
Odpowiedz
Pomoże ktoś?

a link do podobnego intra:http://www.youtube.com/watch?v=cfb8BzHrjto&feature=plcp
Odpowiedz
Obawiam się młody człowieku, że niestety nikt nie potraktował poważnie Twojego postu...
Choć jest bardzo konkretny i grzeczny.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Przeczytaj to http://sonyvegas.info/thread-5539.html
Odpowiedz
No wiem jednakże chyba po to jest to forum żeby sobie pomagać tak? Czy nikt bezinteresownie nie zrobi tego? Tak w ramach poćwiczenia sprawdzenia swoich umiejętności lub po prostu czystej przyjemności pomocy dla osoby w potrzebie?
Odpowiedz
(06-19-2012, 20:04)Waldi2110 napisał(a):  No wiem jednakże chyba po to jest to forum żeby sobie pomagać tak? Czy nikt bezinteresownie nie zrobi tego? Tak w ramach poćwiczenia sprawdzenia swoich umiejętności lub po prostu czystej przyjemności pomocy dla osoby w potrzebie?
Widzisz jak bys wiedzial i ROZUMIAL ile czasu i wiedzy trzeba poswiecic na takie intro to tej odpowiedzi by nie bylo. Ty chcesz wsadzac na YT chwalic sie, zarabiac na reklamach ale - TY chcesz aby ktos od tak pocwiczyl dla Ciebie! Dlaczego? Uwazasz wszystkich za glupkow, swoja prace chcesz szanowac a innych olac! Wlasnie Twoja odpoweidz to wlasnie takie olanie. Poszukaj sobie wsrod znajomych takich co Ci za piwo cos zrobia. I zobaczysz ich pusty smiech, szczegolnie tych co cos umieja a nie tylko rozpowiadac o dupach z piaskownicy!!!
Odpowiedz
Nie chodziło mi oto szanuje pracę innych oraz wiem ile czasu trzeba spędzić nad tym. Ja po prostu grzecznie się spytałem czy ktoś wykona to za darmo bo wiem że niektórzy tak robią. Jeśli nikt nie chce no trudno.
Odpowiedz
(06-19-2012, 20:30)Waldi2110 napisał(a):  Nie chodziło mi oto szanuje pracę innych oraz wiem ile czasu trzeba spędzić nad tym. Ja po prostu grzecznie się spytałem czy ktoś wykona to za darmo bo wiem że niektórzy tak robią. Jeśli nikt nie chce no trudno.

Chwila chwila panowie. Kolega sądząc po stylu jest młody. Prośbę napisał grzecznie, bez ściemniania, wyartykułował o co mu chodzi dokładnie i po co to potrzebuje.
Czytający już po tym powinni się domyśleć, że nie jest w stanie postawić nawet piwa, bo ani mu nie sprzedadzą, ani na to piwo nie zarobi. Nie zarobi też na reklamach.
Więc jak ktoś chce pomóc młodemu, żeby miał swoje 5 minut, to po prostu niech mu coś tam mrygającego zrobi, jak nie, to spuścić na to miłościwie zasłonę milczenia.

Waldi - nie miałeś złych intencji, po prostu spytałeś, moja praktyka mi mówi że zawsze warto pytać. I czasem efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania. Ale miej świadomość, że to o co prosisz, to mimo wszystko jest sporo pracy kogoś, byś TY mógł zabłysnąć przed kumplami czy na fejsie jakimiś filmikami z gierki. Nie wiemy, czy fajnymi. Nie wiemy, czy jesteś dobrym graczem. Słowem, czy warto Ci pomóc.
Proponuję, byś na przyszłość przyjął inną taktykę. Pomyśl, czy nie byłoby innej reakcji na Twój post, gdybyś na przykład przedstawił jakiś swój film i powiedział, słuchajcie, mam filmiki, ale nie mam fajnego intro, no nie potrafię tego, chce tylko sklejać kawałki gry a nie bawić się w efekty". Myślę, że ktoś by pomógł. Teraz jesteś w sytuacji, gdzie poprosiłeś o coś, co zajmie jednak trochę czasu, raczej parę godzin a nie parę minut jak ma być dopracowane. A tobie się za tydzień odmieni, bo stwierdzisz, że inni mają lepsze filmy albo już Cię maincraft nie interesuje.
Podsumowując - za ZACHCIANKI się płaci, jak potrzebujesz pomocy, ale coś dajesz od siebie - choćby talent - zawsze znajdziesz kogoś, kto pomoże. Jakie masz talenty?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
tzn. Intra robie tylko że takie dosyć słabe no np podam link do mojego 1 z intr. Serie nagrywam z powodu tego iż interesuje się tworzeniem filmów. Niestety nagranie nie mam jeszcze nic. No trudno. Wypowiedź efixa mnie zaskoczyła ma pan racje no tzn może tak młody nie jestem no 14 lat na karku no ale tak jak pan powiedział nie zarabiam ani piwa nie postawie też. W każdym razie jeśli chce ktos pomóc to będę bardzo wdzięczny.

oto ten link
Odpowiedz
(06-19-2012, 21:19)Waldi2110 napisał(a):  tzn. Intra robie tylko że takie dosyć słabe no np podam link do mojego 1 z intr. Serie nagrywam z powodu tego iż interesuje się tworzeniem filmów. Niestety nagranie nie mam jeszcze nic. No trudno. Wypowiedź efixa mnie zaskoczyła ma pan racje no tzn może tak młody nie jestem no 14 lat na karku no ale tak jak pan powiedział nie zarabiam ani piwa nie postawie też. W każdym razie jeśli chce ktos pomóc to będę bardzo wdzięczny.
Prosze bardzo. Popraw w Twoim intro, czcionke, skorzystaj z jednego z generatorw efektow do textow. Np zapoznaj sie z programem Corel Motion 3D tutaj link Znajdziesz w nim wszystko by zrobic poczatkowo animowany tekst z wieloma efektami - oczywiscie przesada nie jest wskazana. W samym SV masz minimum 2 generatory. Poszukaj na tym forum w jednym z postow byly podane zarabiste czcionki. Jak robisz opisy po Polsku urzywaj w intro polskiego. W tle mozesz wstawic jakies fajne ledwo widoczne sceny z gier. Masz jak na 14 lat super intro - zrobione samemu. I jest sie czym pochwalic prawda?
PS
Video, montaz, authoring to nie jest jedna fotka - nieruchomy obraz, ktory mozesz edytowac, dopieszczac i w maksymalnych porywach tworczosci w 2 godziny dopicowac tak by sczena opadala. O ile w "wielkim uproszczeniu" na tym mozesz zakonczyc o tyle przy video wyglada to juz zupelnie inaczej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości