Krótki obraz względem dźwięku
Skonwertowałem 3gp na mp4.
Wrzuciłem do Vegas i filmik zajmuje 15 sek. a dzwięk z tego filmiku ponad 3x dłuższy. filmik się kończy, a dźwięk jeszcze leci. Jak ujednolicić aby rzeczywisty dźwięk pasował do akcji.
Odpowiedz
Jeszcze raz przekonwertowac tak aby bylo dobrze - jesli trzeba do skutku, lub zmienic program.
Odpowiedz
(06-17-2012, 17:32)anmedia napisał(a):  Jeszcze raz przekonwertowac tak aby bylo dobrze - jesli trzeba do skutku, lub zmienic program.

mój program free 3gp video converter jest chyba do bani, przerabialem moj filmik na .wmv .avi .mp4 tylko .mp4 otwiera sie w Vegasie. Czytalem poradnik, ze wmv dvix czy inne podobne nie dzialaja poprawnie z Vegasem. Mozesz/cie polecic jakis program do konwertowania? spr na stronie www gazety Chip 20 najlepszych konwerterów, ale 2 niby najlepsze byly do bani.
Odpowiedz
Nie doradze Ci zadnego, bo trzeba kazdy wyprobowac, tym bardzie ze ty konwertujesz plik z telefonu. Vegas importuje wszystkie wymienione wyzej przez Ciebie pliki, pod warunkiem ze sa zgodne ze standardami. Jesli uzywasz do kompresji np Divixa to musi byc on w systemie zainstalowany, wtedy vegas go odczyta poprawnie. No i wersja kodeka (divix) dobrze by byla ta sama lub nowsza.
Poszukaj takiego producenta jak Xilisoft lub http://www.avs4you.com/pl/AVS-Video-Conv...fAodvwzN2Q Masz opcje testowe do wyprobowania.
Odpowiedz
chyba się już poddaję, prze konwertowałem programem, który podałeś link, usunąłem stary k-lite wgrałem najnowszy, ale niestety Vegas nie chce otworzyć mojego pliku, szkoda. Dam sobie spokój z tym filmikiem. Spróbuje pobawić sie może na jpgach. dzieki za pomoc

EDIT
jednak dziala w formacie .mp4 (.avi mi nie odpalilo) tylko ten znak wodny >< da rade go usunąć?
Odpowiedz
Wystaw ten plik - filmik na jakis serwerek typu rapidshare, zobaczymy co sie da z tym zrobic!
Chyba ze plik jest nie wielki to podeslij na maila (wiadomosc na pw)
Odpowiedz
(06-17-2012, 18:30)wiara napisał(a):  jednak dziala w formacie .mp4 (.avi mi nie odpalilo) tylko ten znak wodny >< da rade go usunąć?
Jesli jakis program wstawia znak wodny, to go nie usuniesz. Ale sa myki i rozwiazania na to, tylko nie oplacalne i czasochlonne!
Odpowiedz
Za moich czasów to się taki program... kupowało... I wtedy nie miał znaku wodnego.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-17-2012, 23:41)efix napisał(a):  Za moich czasów to się taki program... kupowało... I wtedy nie miał znaku wodnego.
Zapomniles ze mamy kryzys :)
Odpowiedz
Zapomniałeś, że mamy np. VirtualDuba, google oraz funkcję "Szukaj" na forum.
Nie mniej jeżeli gość pisze "przerabialem moj filmik na .wmv .avi .mp4 tylko .mp4 otwiera sie w Vegasie" to dalsza dyskusja jest bezcelowa ponieważ jest totalnym nubisiem i nie wie co robi, nie zna programu tylko robi na pałę jakiś tutek z netu, by uraczyć świat kolejnym zajebistym filmikiem z cyklu the best of moja komórka.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz