BMX flatland
co prawda ten filmik nic nie ma wspólnego z vegasem, już od dłuższego czasu zostawiłem ten progoram, ale jak najbardziej pozytywnie go wspominam. filmik zrobiony w After Effects. piszcie co sądzicie : )

Odpowiedz
Filmy umieszczamy w tagach youtube.

Co do filmu podobał mi się, ale trochę za ciemne CC
Dobry filmik, ładnie zmontowany - podoba mi się :)
Dobre ujęcia, według mnie nie jest za ciemny, fajna kolorystyka właśnie.

Czym kręciłeś? bo wygląda w tych zwolnieniach, jakbyś kręcił większa ilością klatek na sekundę?

Aha przeszkadza tylko na górze taki cieniutki pasek jasny.
Odpowiedz
ten pasek celowo ;)
co do kamery to sony pd170 a efekt zwolnienia do uzyskania na wiekszosci kamer :) to juz czary na jakie pozwala after :)
Odpowiedz
Bardzo ładnie zmontowane, dzięki temu że utrzymałeś kolorystykę w ciemnych barwach mamy bardzo interesujący klimat.
Odpowiedz
Mi również się spodobało, widać odrazu do czego służy Vegas, a do czego AAE ;p
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Filmik no powiem przyjemnie się oglądało, lecz powtarzanie 10 razy tego samego to lekka przesada. A co do: naffnaff'a to klatki da się powielać cyfrowo - czyli nawet na 15fps zrobisz coś podobnego, tomislater'a - nie zawsze, nie zawsze... - spowolnienia - insert/remove evenelope , korekcja kolorów - standardowe opcje Video FX, napisy - keyframy, maski jedynie te napisy na końcu, ale można użyć gotowca i dodać napisy.
Odpowiedz
nooo wszystko samo się robi :)
Odpowiedz
Samo się nie zrobi, ale co prawda to prawda.
Odpowiedz
Samo się zrenderuje, hehe. Mi się podobało jeszcze zgranie z muzyką, nie zawsze było to widoczne, ale jednak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości