Film
Siemka. Dział pomoc nie działa, wiec pisze tutaj . Chodzi mi o ten efekt z tego filmu :

Jest on od 0:02 - 0:03 ( tak przeskakuje szybko ) i potem w ciagu filmu też jest . Jak taki efekt zrobić ? Możę mi ktoś pomóc tutaj ew gg : 38951902 ?
Odpowiedz
Jak "nie działa"?
U mnie się otwiera...
Odpowiedz
Ale, nie moge tam napisać tematu .. Dlatego tu napisałem. Pomocy ;d
Odpowiedz
A regulamin Ci działa?
Radzę zaglądnąć!
Odpowiedz
Tylko, że nie moge znaleźć, tego efektu .. Najwidoczniej nikomu nie był potrzebny, a mi jest ..
Odpowiedz
Jaki w tym efekt? Przeskakiwanie ujęć, to przeskakiwanie ujęć. Nakładasz obok siebie kilka scen, a ich czas powiedzmy ok. 2 sekundy. Zwykły montaż. Żadnych efektów tu nie ma.
Odpowiedz
Dobra, możesz wytłumaczyć jaśniej ;d Kilka scen obok siebie, po 2 sec . I co przecież co 2 sec będze się scena zmieniała . A ja chce ze po 0.5 sec ;d

Czego on mógł na samym początku użyć, że taki ciemny obraz mu wyszedł , bo ja szukam bawie się i nie moge dojsc do takiego czegos ;d

Czy to może jest contrast + brightness sam czy coś innego ?
Odpowiedz
Ile Ty masz lat, że takie pytania zadajesz? Skoro chcesz 0,5 sekundowe ujęcia to takie robisz. Żadna filozofia. A co do drugiego filmu to został użyty zapewne jakiś filtr. Korekcja kolorów. Popatrz na filtry NewBlue, na pewno sobie coś wybierzesz. I czytaj regulamin :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości