Efekt
Siemka, mam pytanie, może problem. Czy jest możliwość zrobienia takiego efektu jak na tym filmiku
w 0.59 1.07 1.13 1.21 ?? Jeżeli tak to prosiłbym o szczegółowy poradnik lub coś przypominającego poradnik :) Dziękuje z góry.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi ci o "zamrożenie" czasu, to używasz maskowania. Masz klip, na jednym tracku umieszczasz jedną klatkę z tego klipu, na tracku wyższym wycinasz część obrazu, gdzie jedyny ruch to ten koleś na rowerze i nakładasz to w odpowiednim miejscu.
Odpowiedz
O kur*a ... Jestem początkujący umiem takie coś jak spowolnienie, przyśpieszenie, tekst przezroczysty i nieprzezroczysty, i tak jeszcze kilka rzeczy. Więc jeśli mógłbyś mi nagrać filmik na youtube byłbym naprawdę bardzo wdzięczny ;)
Odpowiedz
@PatrykS: Prześlij mu od razu wszystkie pliki projektu to zmontuje film za Ciebie... Info na temat maskowania jest full. Poszukaj trochę. Podpowiem aby zacząć od Google.
Odpowiedz
No ok już coś tam poczytałem, ale jest tylko jak obrazek na filmik dodać a nie ma jak nałożyć filmik na filmik aby ładnie zamrozić to wszystko, jeżeli ktoś by mógł zrobić oto taki poradni byłbym naprawdę wdzięczny.
Odpowiedz
Włącz myślenie! Film to ciąg obrazków, więc niby z czym masz problem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości