Montaż do oceny.
Bardzo bym chciał abyście ocenili montaż w moim nowym filmie :D
Mam nadzieje że mogę na was liczyć, z góry dzięki ;)

Odpowiedz
Ogólnie jest spoko, było kilka ciekawych zabiegów montażowych. Podobał mi się zwłaszcza ten z 1:30. Poza kilkoma niepotrzebnymi przebłyskami, pikselozy, która pojawiła się kilkakrotnie to filmik jak najbardziej mi się podobał. Motyw jak bohater skacze i rzuca piłkę... myślałem, że do kosza ;D to było by coś jakby jeszcze trafił ale pewnie dublowalibyście kilkadziesiąt razy ;D Ostatnia animacja również mi się nie podobała. Zbyt wolna. Trzeba było ją przyspieszyć mniej więcej do połowy napisu a potem ją spowolnić tak aby całość trwała jakieś 3 sekundy. Film na plus! Aha... motyw z datą na samym początku... kolor mi nie podpasował, mogłeś dać jakiś metaliczny. Poza tym w drugim ujęciu kiedy użyłeś techniki 3D, krawędzie są niewidoczne co zlewa się w jedną plamę. Poza tym na pierwszym ujęciu ta data trwa zbyt długo moim zdaniem.
Odpowiedz
(06-07-2012, 19:56)nozownik0 napisał(a):  Ogólnie jest spoko, było kilka ciekawych zabiegów montażowych. Podobał mi się zwłaszcza ten z 1:30. Poza kilkoma niepotrzebnymi przebłyskami, pikselozy, która pojawiła się kilkakrotnie to filmik jak najbardziej mi się podobał. Motyw jak bohater skacze i rzuca piłkę... myślałem, że do kosza ;D to było by coś jakby jeszcze trafił ale pewnie dublowalibyście kilkadziesiąt razy ;D Ostatnia animacja również mi się nie podobała. Zbyt wolna. Trzeba było ją przyspieszyć mniej więcej do połowy napisu a potem ją spowolnić tak aby całość trwała jakieś 3 sekundy. Film na plus! Aha... motyw z datą na samym początku... kolor mi nie podpasował, mogłeś dać jakiś metaliczny. Poza tym w drugim ujęciu kiedy użyłeś techniki 3D, krawędzie są niewidoczne co zlewa się w jedną plamę. Poza tym na pierwszym ujęciu ta data trwa zbyt długo moim zdaniem.
Dzięki za info, wgl dzięki za to że się udzieliłeś :D
Odpowiedz
Fajny montaż , też bardzo spodobał mi się motyw z 1:30 ;) ciekawa rzecz..
jak na video parkourowe , powinno być bardziej dynamiczne i w ciekawszych miejscach troche , ale liczą się umiejętności a są dobre , wydaje mi się że jakby narzucić na video jakiś ciekawy efekt z lekką poprawą kolorystyki mogło by troche poprawić spujność całości
a i ciekawy efekt z dymem na zakończenie

Ogólnie oceniam na +
:)
Odpowiedz
Mało dynamiczny? Dla mnie w sam raz. Nie znudziłem się. Uważam, że w parkour nie ma co narzucać zbyt wiele cięć montażowych na jeden wyskok. Dwa, trzy są w sam raz. To nie teledysk a pokaz umiejętności. Ot moje zdanie :)
Odpowiedz
(06-08-2012, 0:07)DissLikeMedia napisał(a):  Fajny montaż , też bardzo spodobał mi się motyw z 1:30 ;) ciekawa rzecz..
jak na video parkourowe , powinno być bardziej dynamiczne i w ciekawszych miejscach troche , ale liczą się umiejętności a są dobre , wydaje mi się że jakby narzucić na video jakiś ciekawy efekt z lekką poprawą kolorystyki mogło by troche poprawić spujność całości
a i ciekawy efekt z dymem na zakończenie

Ogólnie oceniam na +
:)
Dzięki ;)

(06-08-2012, 1:05)nozownik0 napisał(a):  Mało dynamiczny? Dla mnie w sam raz. Nie znudziłem się. Uważam, że w parkour nie ma co narzucać zbyt wiele cięć montażowych na jeden wyskok. Dwa, trzy są w sam raz. To nie teledysk a pokaz umiejętności. Ot moje zdanie :)
Dzięki ;)
Odpowiedz