Painted Spring
Widzę, że w tym dziale jest wiele profesjonalnych produkcji, na tle których mój filmik wypada blado, jednak postanowiłem poddać go ocenie:

Proszę o opinie na temat filmu i jego oceny. Niestety jeśli chodzi o sprzęt i jakość, to na razie nic nie mogę poradzić, więc proszę o oceny dotyczące montażu i kompozycji ujęć i porady.
Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Popraw stabilizacje obrazu. Część ujęć było dosyć dobrych, ale to też można by jeszcze poćwiczyć :) Średnio wiem o co w ogóle chodzi w tym filmiku, ale oglądało się całkiem przyjemnie, w większości chyba za sprawą podkładu ;)
Odpowiedz
Gdyby była dobra stabilizacja ujęcia wypadły by lepiej ale i tak jest fajnie. Co to za nuta?
Odpowiedz
Troszkę nie miałeś pomysłu co zrobić z kamera (albo nie byłeś pewny...), ale ogólnie ładne. Parę ujęć bym przemyślał kompozycyjnie.
Co do stabilizacji - brak stabilizacji tak mnie nie razie, ale "galaretę" dostałeś straszną z tej kamerki. Pomyśl o jakimś innym sprzęcie może.
Bardzo podobało mi się logo na końcu. Czyste, proste, czytelne, jednoznaczne.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dziękuję za komentarze. Chyba rzeczywiście bez lepszego sprzętu się nie obejdzie.
@nozownik0 - muzyka użyta w filmie to 'Painted World' Two Steps From Hell, stąd tytuł nawiązujący do utworu ;)
Odpowiedz
A można wiedzieć czym nagrywałeś? Dzięki za tytuł utworu :)
Odpowiedz
Wstyd nawet przyznawać się do tego, czym ten film był nagrywany - Toshibą :D Ale w niedługim czasie mam nadzieję wymienić sprzęt.
Odpowiedz
Po prostu zastanawiałem się nad tą "galaretą". Takie coś wychodzi filmując telefonem z kamerą HD. Naczytałem się na tym forum o Toshibie Camileo i nie były to miłe recenzje :)
Odpowiedz
Jeszcze trochę, a powstanie o Toshibie środowiskowa odmiana kawału "Pier...y Matiz" :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości