Nie chce mi zapisac filmiku :(
Witam, jestem tu nowy i mam problem z Sony Vegas Pro 9.0.

No wiec tak... mam zrobiony juz filmik... zapisuje go w np. formacie MP4 lub inny video... i caly czas pisze ze jest 0% ;/ a czas idzie w gore... (tam gdzie sie zapisuje filmik) co jest??

Nie chce mi sie od nowa sciagac, a intalki nie mam... poprzednie wersje sony vegas 7,8 dobrze dzialaly ;]
Odpowiedz
A może byś podał w jakich opcjach renderujesz
nie bardzo wiem o co chodzi...

ale po prostu daje FILE ---> Render As ---> i tam wybieram wszystkie dostepne video np. mp4 wmv
Odpowiedz
Jak nie wiesz o co chodzi, to jak my mamy Ci pomóc? Nie ten dział w ogóle, zajrzyj najpierw do działu renderowanie i przeczytaj podpięty temat może?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
no jak nie wiem?? pisze co widze... poprostu wyskakuje ten pasek z % ile sie zapisalo... i caly czas jest 0% a czas jest coraz wiekszy...

PS zrobilem dokladnie tak jak pisales w tym przyklejonym temacie... i to samo... ;/ a jak naciskam cancel to mi sie program zwiesza... i musze dac Alt +Ctrl + delete
Odpowiedz
Spróbuj z innym formatem wyjściowym.
Odpowiedz
probowalem i to samo... ehhh
Odpowiedz
Podaj jakie opcje renderujesz tzn. w jakich opcjach zapisujesz. Zrób screena jak klikniesz render as> i co tam ci się wyświetli, w czym zapisujesz.
http://www.fotoski.pl/out.php/i4310_ddd....Fotoski.pl
Odpowiedz
Na projekcie odznacz loopa i odznacz w renderingu "Render Loop Region Only"
Jeśli kończyć projekt, wszystkie Tracki się kończą, nie trzeba tego zaznaczać. Automatycznie się zapisze. Proponowałbym jeszcze ustawić w wmv. (Najlepiej w HD 720-24p). Ja tak zawsze ustawiam i wszystko jest cacy.