PAJP 2nd

Miłego oglądania :)
Sony - Hobby
JumpStyle - Pasja
Szkoła - Jarana rzeczywistość... xD

JumpStyle Polska Society "... Bo łączy nas pasja! "
Odpowiedz
Montażu tutaj dużo nie ma, bardziej pokazany talent taneczni niż montażowy. Ja nie wytrzymałem do końca bo nie jara mnie taki taniec ale ktoś kto sie tym interesuje pewnie popatrzy sobie. Szkoda że zawsze jest jedno ujęcie. Mogłeś zmieniać kadry. Animacje napisów nie powalają. Ogólnie plus za talent. Lepiej ogląda się takie produkcje niż game play'e. Zabrakło mi ładniejszej korekcji kolorów i jedno ujęcie było niedoświetlone, filmowane o zmierzchu.
Odpowiedz
Ogółem ja nie kręciłem tych solówek, tylko podsyłali mi je uczestnicy projektu :) Montaż nie najlepszy ponieważ dopiero zaczynam przygodę z montażem ;p (Tzn. bez przesady ale :P ) Nie chciałem zbyt urozmaicać filmu efektami, bo chodzi w nim właśnie raczej o sam taniec niż o montaż :)

Dziękuję za rzetelną opinię :)
Odpowiedz
Jeśli podesłali Ci taki materiał to pola do popisu nie miałeś. Przecież nie dodasz na to jedno ujęcie nie wiadomo ile efektów. Chodziło mi o ujęcia, gdyby były bardziej urozmaicone (pokazanie tej samej osoby z kilku ujęć współgrając z muzyką) wyglądałoby bardziej dynamicznie i ogólnie ładniej wizualnie. Zawsze byłem zdania że jeśli mam coś montować to filmowane przez siebie bo montaż tak naprawdę zaczyna się na papierze kiedy układamy ujęcia w głowie i filmujemy. Powodzenia życzę :)
Odpowiedz
Zamierzam w lato rozpocząć zabawę w " Reżysera " :) Dziękuję za porady :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości