Jak zrobić coś takiego;)

Sam to zrobiłem ale nie pamiętam jak... Wiem, że media FX w text. Ale zapomniałem gdzie to wszystko było. Miałem Sony Vegas 10 , a mam teraz 11. I jeszcze jedno. Czy projekty z Sony Vegas 10 da się wrzucić do 11 ?[/align]
Odpowiedz
A próbowałeś otworzyć? Chłopie... zlituj się.
Odpowiedz
(06-04-2012, 14:02)szmidlu napisał(a):  Czy projekty z Sony Vegas 10 da się wrzucić do 11 ?[/align]

Zawsze mnie bawią takie pytania. Jest zainstalowany program, jest jakiś projekt, ale nie, spytam się na forum, zamiast po prostu spróbować wczytać.
Odpowiedz
A może po prostu pisze z laptopa ojca na którym nie może sprawdzić. Jest na wakacjach, bez swojego sprzętu. Ojciec zabronił instalować czegokolwiek. I użytkownik po prostu się pyta. Jest wiele możliwości.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch... Daj se spokój chłopie. Jeszcze pewnie cierpi na zaniki pamięci...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jestem na zgrupowaniu MP . I chciałem kumplowi pokazać ten efekt na laptopie bo ma SV. Ale nie pamiętam jak to się robiło. Czy jest problem odpowiedzieć? A Pytam o przeniesienie pliku z SV10 do SV11 bo mam nowego kompa.I pytam przy okazji, a po co mam podłączać stary komputer i się z tym męczyć skoro mogę zapytać !?
Odpowiedz
Nie. Nie ma problemu żeby odpowiedzieć. Ale jeszcze mniej problemu - sprawdzić samemu.
później tak nawalone różnych głupich pytań na forum, że ciężko znaleźć cokolwiek sensownego.
Bo połowa wrzuca filmiki z gier, a tak, żeby się pochwalić, a druga połowa - bo im się nie chce sprawdzić (a to w manualu, helpie, czy choćby odpalając program).
Żal.pl

(06-04-2012, 16:40)szmidlu napisał(a):  Ale nie pamiętam jak to się robiło.
klikasz dwa razy na ikonę projektu!
Odpowiedz
no ale nie mam zapisanego TEGO AKURAT projektu
Odpowiedz
Przeczytaj to, co napisałeś...
Jedyne pytanie jakie padło: "Czy projekty z Sony Vegas 10 da się wrzucić do 11 ?"

To jak chcesz wrzucić, skoro GO nie masz?
Odpowiedz
Wygląda jak zrobione w ProType. Więc pewnie tak zrobiłeś.
Pliki z wcześniejszych Vegasów otworzysz w późniejszych. Czasem trzeba jeszcze raz nadać efekt lub jakieś zgrzyty się zdarzą i trzeba poprawić, ale ogólnie da się.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz