Moja własna produkcja
Moj pierwszy filmik, efektów wiele nie ma, ale przy pomocy tego forum
skreciłem a oto efekt

http://tydzienjezykow.pl/letswin.php/prace/1447/glosuj
nie wiem czemu ale glos dodaje sie autoamtyznie
jak ktos nei chce nie klikac
pozdrawiam.
Odpowiedz
Wystarczyło dać link do YouTube a nie do strony z głosowaniem, no ale ok. :) Wstawiłaś filmik czyli oczekujesz oceny, a ocena jest zła ;p Po pierwsze akcent i wymowa jest tragiczna i to na wstępie dyskwalifikuje ten film :) Od strony technicznej WIELE do życzenia. Ładna buźka bohaterki jakoś ratuje ten film ;D
Odpowiedz
hehe, wiem akcent nie jest najlepszy, ale ja za to nie odpowiadam tylko za montaż :)
pozdrawiam i zparaszam do daleszej oceny :)
Odpowiedz
Eee no bez przesady. Moim zdaniem film wcale nie jest taki zły, szczególnie w kategorii "gimnazjalnej". Wg mnie biorąc pod uwagę tzw. "głupi wiek" i jak sam pisze autor - że to jego początki - jest zrealizowany co najmniej zadowalająco.
Uwagi:
- Języka bym się nie czepiał i akcentu. To nie BBC. Wystarczy posłuchać paru polityków (z premierem na czele), menedżerów, niekoniecznie nawet polskich. Dla mnie to czepianie bez sensu. Czepiałbym się natomiast podkładu, które tekst jest po prostu z dupy i nijak się ma do treści. Skoro odbiorca jest anglojęzyczny, to wydaje mi się, że hmmm trochę nie skuma o co chodzi, co autor miał na myśli dając taki podkład.
- Ciut bym przyciął niektóre ujęcia, by się płynniej montowały,
- popracowałbym (na następny raz...) nad kadrowaniem, nie było jakieś straszne, ale mogłoby być jeszcze lepiej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja zwróciłem (jak zwykle chyba) uwagę na złe ustawienie głośności podkładu w stosunku do wypowiedzi. Natomiast i tak wolę oglądać takie rzeczy w porównaniu z filmikami z gierek.
Odpowiedz
Cytat:Wystarczyło dać link do YouTube a nie do strony z głosowaniem, no ale ok. :)
Nie czaisz przekazu podprogowego? :)

Ja niestety filmu nie mogę odnaleźć, link już nie działa.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Eh, przepraszam link działa jak chce servery Tydzienjezykow padaja co chwile, prosze próbować i dalej pisać co mysliscie, pozdrawiam :)
Odpowiedz
daj link bezpośredni do YT.
A jak ktoś będzie chciał zagłosować, to cierpliwie będzie czekał na tamten link.
Tutaj jednak piszesz, żeby ludzie oceniali, a nie głosowali, no nie? ;)
Odpowiedz