Nic nie da sie wyrenderowac
Poskładałem sobie fajnie cały film z wesela, wszystko fajnie, probuje wyrenderować - nic. Renderuje sie co 3 klatka, zbiera materiał gdzie z początku filmu to z tyłu, generalnie renederuje co chce, jedynie dźwięk jest w porządku. Kombinowałem z kodekami, powrotem do wcześniejszej wersji, wersji z płytki, zawsze to samo. Podjąłem się formata, nie pomogło. Próbowałem nawet wyrenderować jakąś animowana teksture z vegasa również to samo. Ewentualnei renderuje niby poprawnie, ale materiał po wyrenderowaniu sprawia wrażenie jakby ciut przyspieszonego. Problem dotyczy wszystkich formatow video, generalnie nic mądrego nie da sie wypuścić z vegasa. Zacząłem sie zastanawiać czy przypadkiem procesor nie jest uszkodzony i dlatego tak się dzieje podczas renderingu. Czy jest taka możliwość by była to wina procesora? Ew. jakieś inne pomysły?

Link do probki z źle wyrenderowaną teksturą:
http://hostuje.net/file.php?id=f413ded06...a0c654e7e8
Odpowiedz
Problem rozwiązany. Nadal nie wiem co było przyczyną, aczkolwiek po wyłączeniu rdzeni procesora, zostawieniu tylko jednego, a potem ponowne włączenie reszty problem zniknął. Nie wiem, nie rozumiem, ważne, że działa;)
Odpowiedz