Dobranie Video FX
Witam! Od pewnego czasu staram się o uzyskanie efektów, takich jak w owym filmiku -
. O ile mnie wzrok nie myli, cały filmik jest objęty tym samym efektem, jednak widzę szczególnie 'dopracowanie' obrazu w minucie 1:22, 1:33, 1:50. Zaopatrzyłam się w plug-iny, zmieniałam ustawienia, kombinowałam z częstotliwością efektu i za nic nie mogę nic w ten deseń znaleźć. Macie jakieś pomysły?
I druga rzecz - tutaj -
zauważyłam delikatne 'mruganie' obrazu, chociażby w sekundzie 0:16 i 0:31. Czy jest to gotowy overlay czy raczej gdzie indziej próbować? Pozdrawiam
Odpowiedz
Nikt nie ma pomysłu czy odpowiedź jest zbyt oczywista?
Odpowiedz
Co do pierwszego filmu nie do końca rozumiem o co chodzi, korekcja kolorów? Color Balance, Color Corrector, -||- (Secondary), Color Curves - masz 4 zakładki.
Co do mrugania to użyj keyframe'ów.
Odpowiedz
1) To, co zauważyłem zmienionego w tych przedziałach to nałożona, rozmyta ramka ->Media Generators -> Color Gradient
Odpowiedz
Przez te kilka dni przejrzałam chyba wszystkie możliwe zakładki Video FX i znalazłam - chodziło mi o NewBlue FE Film Look - Ektachrome i Bleached, niemniej dziękuję za pomoc!
Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc NewBlue NIE JEST częścią Vegasa...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Chciałabym dopytać jeszcze o to miganie obrazu. Nie wiem czy w dobrym miejscu szukam, ale po wejściu w pan cropa widzę jedynie keyframe interpolation i zakładkę smoothness. Przesuwam suwakiem, ale żadnej różnicy na obrazie nie widać. Powinnam szukać w innym miejscu? Pozdrawiam!
PS. Mam nadzieję, że każdy zrozumiał o jakie "mruganie" mi chodzi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości