TIME LINE - ścieżka MASTER
Bardzo proszę o pomoc, nie wiem jak to zrobiłem ale utworzyłem na time line ścieżkę z ikonką MASTER i nie wiem jak się jej pozbyć. Może ktoś zabrnął w ten zaułek i z niego wyszedł ? :)
Odpowiedz
[B]

Patrzyłeś w Helpie [F1]? Na pewno nie ;) a tam wszystko ładnie napisane...
Odpowiedz
Nie jest to najszybsze rozwiązanie, liczyłem na coś szybszego ale dzięki za zainteresowanie. Pytanie pozostaje aktualne. Może jednak ktoś wie jak to zrobić ?
Mam odpowiedź na swoje pytanie :) trzeba wcisnąć klawisz z literką [B] Temat zamknięty. :-)
Odpowiedz
Widzę, że oczy czytają szybko, ale z przetwarzaniem informacji już nie tak dobrze ;)
Właśnie pierwsze co napisałem, to rozwiązanie ;) (literka "B" w nawiasach kwadratowych - czyli taki symbol klawisza ;) a później sposób w razie innych tego typu problemów (właśnie najszybciej jest wklepać w heplie frazę po której dostajesz odpowiedź. Nie ma bata, żebyś szybciej założył temat na forum :)
ps. nie obraź się za to przetwarzanie... ale zerknij wyżej na mój post... ;)
Odpowiedz
@mateuszszar
Twoje wskazówki są na tyle dobre, że ludzie sami dochodzą do prawidłowych odpowiedzi ;)
Odpowiedz
A ja mam pytanko w temacie sciezki master bus tzn. moge edytowac na sciezce wszystkim itd. ale nie widze poziomu wyjsciowego tylko poszczegolnych sciezek skladowych. Czy ktos ma jakis pomysl jak wlaczyc wizualizacje poziomu dzwieku "output meter" ? W Vegasie mozna poziom sumaryczny dzwieku wlaczyc w formie overlay na obrazie - fajna opcja

Cudowne rozwiazanie pomoglo. Restart kompa. Widze, ze pomaga na wiekszosc dolegliwosci - 2h w plecy
Odpowiedz