Timeline - Problem
Witam, mam problem otóż:
Gdy film stoi (nie jest odtwarzany) po kliknięciu na jakiś dany fragment, przycisk odtwarzania (?) przenosi się na to miejsce.
Natomiast podczas gdy film jest odtwarzany i klikam na jakieś miejsce to nie przenosi mnie do niego, tylko tworzy się taka czarna linia:
http://tinypic.com/view.php?pic=2u7rbr4&s=6
Mam nadzieję że będziecie wiedzieć o co mi chodzi :)
Odpowiedz
Klikasz oczywiście poniżej tracku, a kursor nie odtwarza od tego momentu? Czy klikasz na event, i kursor przeskakuje, ale odtwarzanie jest kontynuowane wg wcześniejszego uruchomienia "play"? Jestem na 99.9% pewny, że problemem jest Twoja nieznajomość podstaw programu (na screenach nie ma myszki, więc brakuje mi 0.1% do pełnej pewności ;).
Odpowiedz
(05-19-2012, 16:48)mateuszszar napisał(a):  Klikasz oczywiście poniżej tracku, a kursor nie odtwarza od tego momentu? Czy klikasz na event, i kursor przeskakuje, ale odtwarzanie jest kontynuowane wg wcześniejszego uruchomienia "play"? Jestem na 99.9% pewny, że problemem jest Twoja nieznajomość podstaw programu (na screenach nie ma myszki, więc brakuje mi 0.1% do pełnej pewności ;).
Klikam na event i kursor przeskakuje, ale odtwarzanie jest kontynuowane wg. wcześniejszego schematu :)

Odpowiedz
To kliknij poniżej eventu, na obszar nieobjęty trackiem.
Odpowiedz
(05-19-2012, 17:40)mateuszszar napisał(a):  To kliknij poniżej eventu, na obszar nieobjęty trackiem.

Nie da się tak ustawić by po kliknięciu na event przeniosło?
Odpowiedz
Pisz do supportu, żeby dodali taką funkcję w nowym Vegasie. Ale nie domyślnie, bo bym chyba ochujał, jakby to tak działało.

Trzeba by jeszcze zerknąć w ''ukrytym menu''... Być może jest tam taka opcja, ale szczerze wątpię...

ps. Oczywiście po kliknięciu poniżej eventu - działa? ;)
Odpowiedz