Potrzebny efekt
Witam. Jestem na prawdę początkującym użytkownikiem Sony Vegasa Pro 8.0.
Mam ten program otwarty drugi raz w życiu i potrzebuję pomocy. Chcę, żeby na początku filmiku tekst się pojawił, a później zniknął (2 sekundy) i ten proces, żeby powtórzył się dwukrotnie (oczywiście z innym tekstem).
Drugi problem to wyciszenie dzwięku z filmiku, żeby wogóle go nie było.
Odpowiedz
Tekst dodaje się klikając PPM na ścieżkę video, następnie Insert Text Media.
Aby wyciszyć dźwięk najlepiej usunąć ścieżkę audio, po prostu naciśnij delete mając ją zaznaczoną.

I jeszcze jedno:

Cytat:Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!
Odpowiedz
To się ucz Vegasa do cholery, a nie ledwo go drugi raz uruchomiłeś, a już tworzysz wątek z prośbą o pomoc. Obejrzałeś chociaż jeden poradnik dla poczatkujących na jutjubie? Jest tego masa.
Odpowiedz
Polecam przeglądnięcie wbudowanych w program Tutoriali Interaktywnych.
Jeśliby każdy nowy użytkownik zechciał ruszyć dupsko i poświęcić odrobinę czasu an przeglądniecie tego (przypuszczam, że czasowo mniej by to zajęło, niż tworzenie cięgle to nowych pseudo problemów wynikających z nieznajomościo podstaw). Ludziska. Szanujcie czas innych. Zanim zaczniecie pytać, zróbcie chociaż mały wysiłek. Jak mamy Was szanować, skoro Wy nie szanujecie nas?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości