Tutorial Playerbar
Witam. Pokaże wam jak zrobić Playerbar w stylu PGS The Polish Style.

efekt :

No to zaczynamy:

1.Tworzymy warstwe Standard Noise.
Ustawiamy wszstko tak jak na screenie:

[Obrazek: playerba1-500x375.jpg]

[Obrazek: playerbar2-500x375.jpg]

2.Teraz troche powycinamy :
[Obrazek: 13883816-500x375.jpg]

3.Nastepnie nakładamy Efekt : Newblue Film Look
[Obrazek: playerbar3-500x375.jpg]

Skończyliśmy z Mgłą. Teraz chyba czas na napis.

4.Tworzymy warstwę tekstową i nakładamy na nią efekty : Zoom blur oraz Rolling Waves

Zoom blur powinnien wyglądac tak :
[Obrazek: playerbar4-500x375.jpg]

Teraz Rolling waves :
[Obrazek: playerbar5-500x375.jpg]

[Obrazek: playerbar6-500x375.jpg]
Odpowiedz
co w tym trudnego i inspirującego ?
Odpowiedz
Dla Ciebie może nic, ale dla początkujących może być inspirujące :)
Odpowiedz
tak inspirujace to mogą być prace tych forumowiczów
http://sonyvegas.info/thread-5316.html
http://sonyvegas.info/thread-5173.html
albo tego gościa http://www.videocopilot.net/tutorials/
Odpowiedz
marcinb9987 takie zachowanie, chetnie zobaczylbym co Ty wyskrobales ze mozna byloby czegos sie nauczyc. Ja szanuje kazda prace, Gosciu napisal pierwszego posta i pochwalil sie czym umial. W porownaniu do innych ktorzy nawet regulaminu nie czytaja i za przeproszeniem nie chce sie im gownianego menu podrecznego rozwinac, uwazam ze Twoj komentarz jest nie na miejscu. Oczywiscie ze jest to inspirujace dla tych co zaczynaja i nalezy szanowac ze ktos chcial to pokazac. Problem w tym ze nie wielu bedzie to chcialo przeczytac tylko za dwa dni zapyta jak zrobic takie cus - prosze o pilna odpowiedz, a najlepiej zrobcie to za mnie!.
Odpowiedz
(05-18-2012, 20:26)anmedia napisał(a):  marcinb9987 takie zachowanie, chetnie zobaczylbym co Ty wyskrobales ze mozna byloby czegos sie nauczyc. Ja szanuje kazda prace, Gosciu napisal pierwszego posta i pochwalil sie czym umial. W porownaniu do innych ktorzy nawet regulaminu nie czytaja i za przeproszeniem nie chce sie im gownianego menu podrecznego rozwinac, uwazam ze Twoj komentarz jest nie na miejscu. Oczywiscie ze jest to inspirujace dla tych co zaczynaja i nalezy szanowac ze ktos chcial to pokazac. Problem w tym ze nie wielu bedzie to chcialo przeczytac tylko za dwa dni zapyta jak zrobic takie cus - prosze o pilna odpowiedz, a najlepiej zrobcie to za mnie!.

chociażby to wyskrobałem jeśli chodzi o ścisłość

a tu druga
Odpowiedz
Pierwszy link nie dziala, pozostale, coz nie mnie komentowac, ale jak na kogos kto ocenia w taki sposob to kiepsciutko to wyglada. Osobiscie nie mam sie czym pochwalic :) ale tez nie krytykuje innych za dobre checi.
Odpowiedz
(05-18-2012, 23:00)anmedia napisał(a):  Pierwszy link nie dziala, pozostale, coz nie mnie komentowac, ale jak na kogos kto ocenia w taki sposob to kiepsciutko to wyglada. Osobiscie nie mam sie czym pochwalic :) ale tez nie krytykuje innych za dobre checi.

tu masz pierwszy link
Odpowiedz
Pamiesz moja wpowiedz, w temacie , chcialbys poznac prawdziwe opinie ? Wyskocz z tym filmem na forum AAE! Ale jak wczesniej wspomnialem szanuje to co zrobiles i w jakim to bylo celu, dlatego tez wiele osob dodalo info co ewentualnie zmienic. Szanuj innych jesli chcesz by i twoje prace inni szanowali.
Odpowiedz
Kolego Marcinie, że tak powiem, jak chcesz jechać ludzi za ich pracę to sam chociaż miej się czym pochwalić jak już Anmedia napisał :) Twoje "dzieła" są o wiele mniej inspirujące niż poradnik, który jest tu zamieszczony. A przydał on przydał się mi chociażby, zawsze jest to jakieś ciekawsze wejście dla napisów niż zwykłe zanikanie albo przylot, albo cholera wie co jeszcze. ;)
Odpowiedz