Kolejny tutorial na intro (mój)
A więc zrobiłem tutorial na temat intra...

Cz. 1

Link do Cz. 2 w adnotacjach.
intermason//youtube | "Everything's shiny, Cap'n. Not to fret." - Google Wave i chyba ktoś jeszcze.
Odpowiedz
Obejrzałem z ciekawości i niestety nie powala na kolana to Twoje intro, choć nie jest tragicznie. Roi się od błędów stylistycznych w opisie wykonywanych czynności, mógłbyś napisać sobie w punktach co robisz kolejno, bo ten tutorial robiłeś "na żywioł". Poza tymi drobnymi uwagami jest ok.
Odpowiedz
krasux Masz może jakiś, lepszy videotutorial na fajne intro ? :D Podaj linka :D
Odpowiedz
Ile ty masz lat? 11? A jeśli chodzi o intro to może być, choć według mnie mogłoby tam być więcej kolorów.

// nie zgadłeś - ma 13lat xD ~qatryk
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
I co z tego ze ma 13 lat? Ważne, że cos umie a nie tylko smieje sie z innych -.-'. Intro moze nie powalajace ale fajnie sie oglądało ;)
Odpowiedz
Nie twierdzę, że intro jest złe czy coś w tym stylu, tylko sposób przekazania swojego pomysłu był raczej średni. Ogólnie rzecz biorąc całkiem ciekawie to wygląda, ale na początek pobawiłbym się z Event Pan/Crop na każdej ze ścieżek, aby te prostokąty się wyłoniły ze środka na początku.
Odpowiedz
Twoja sugestia została przyjęta ;)
intermason//youtube | "Everything's shiny, Cap'n. Not to fret." - Google Wave i chyba ktoś jeszcze.
Odpowiedz
Nie sądze że twoje intro, Intermason jest złe. Jest nawet fajne
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Proszę bardzo, w najbliższym czasie zajmę się tym Twoim intrem i może coś wykombinuję więcej.
Odpowiedz
Intro fajne ale za to jak pojechałeś z mamuśką to MINUS konkretny.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości