Predator ocencie

Witam nie mogłem w innym dziale napisać tematu wiec tu pisze
proszę ocencie ten filmik mam nadzieje ze bedzie się podobało
a i niech moderator przeniesie ten post do odpowiedniego działu
Odpowiedz
Nie możesz gdzie indziej napisać, bo jesteś nowy na forum --> czytaj regulamin, dużo go nie ma.
Na samym wstępie co bym zmienił to czcionka, bo ta jest średnio czytelna, zasłoniona przez cień i efekty.
Dalej, nudne ujęcia, kamera walnięta po prostu na statyw, mogłeś nawet poprzybliżać lekko lub pooddalać w Event Pan/Crop. Już by to lepiej wyglądało. 0:32 - ucięło po bokach to zielone namierzanie. 0:37, tragiczne przejście, nie dość, że przy wyciu (przytłumionym zresztą jakoś dziwnie) predatora obraz się zatrzymał, to ten flash później nie pasował w ogóle. ) 0:50 predator (swoją drogą, to czemu on jest gruby?) był za nim, a chwile później jest już przed nim nie wiadomo dlaczego. Ten predator zresztą też parę sekund później ma niepłynne ruchy rodem z anime. 0:52 nie patrz w kamerę kiedy kręcisz, chyba, że ma to dodać uroku dla ujęcia. Tu nie dodało. 0:59 - dźwięk jakiś zmasakrowany. Najpierw w ogóle nie słyszę, co ten typ w bluzie mówi, a potem się tak drze, że tym bardziej nic nie rozumiem. I te wypowiedzi na końcu, no wszystko fajnie, super, taka gangsta, że się aż wystraszyłem, tylko jakbym jeszcze coś zrozumiał, bo przez szum nie słychać nic. Jak nie macie mikrofonu zewnętrznego to osłońcie ten w kamerze przed wiatrem (nawet tektury po bokach albo pudełko da rade). Co do kamuflażu predatora, to mi się nie spodobał, za dużo czarnych kresek. Jak na niewidzialność, to trochę za bardzo widzialny był. Zero jakiejś korekty kolorów, kontrastu, nic, co wprowadziłoby widza w jakikolwiek klimat. Mi się nie podobało. Początki są trudne, ale jak poprawicie te parę rzeczy, to następne video może już wyjść o wiele lepiej. Czekam i pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Początkowe napisy są słabo widoczne, muzyka po czołówce zbyt szybko się wycisza, wręcz urywa. Znów słowo "presents", które powoduje że spadam z krzesła ;D Wszyscy chcieliby być niczym 20th Century Fox ;D
Dalej... "aktor" idzie, lecz nie trzymasz się ciągłości, ujęcie jak idzie ścieżką, dalej zbliżenie na nogi i potem znów idzie ścieżka lecz powtórzyłeś ujęcie bo skończył iść w innym miejscu niż ostatnie ujęcie.... Muzyka powinna być z narastającym poziomem a tutaj dałeś od razu orkiestrę jakby rzeźnia była. Efekty są hmmm no one w ogóle nie są... Padro ma rację... gangsta totalna ;D Nie wszystko należy pokazywać szerszej publiczności. Może Wam się to podoba, jaracie się tym ale tutaj nie ma nic fajnego. Przemyślcie co chcecie filmować, zróbcie scenariusz a nie w pół godziny sfilmujecie co wam do głowy przyjdzie. Może następny filmik mógłby mieć jakieś przesłanie? Bez efektów, bez gangsta, bez strzałów. Każdy chciałby od razu podbić Hollywood, ale nie tędy droga.
Odpowiedz
dzięki za szczerą krytykę to było robione w dosyć wielkim pośpiechu co do efektów to jestem jeszcze zielony i przez to pewnie za czołem dodawać takie jakie są . Napewno wezme wasze uwagi do serca i mam nadzieje ze drugi filmik będzie lepszy bo jest już w planach i staramy się już scenariusz napisać i piszczię co jest jeszcze źle
Odpowiedz
Jedyny efekt predatora całkiem fajny -;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości