Pomoc - efekty: Błysk/rozjaśnienie
Nie mogę zakładać tematów w dziale "Pomoc - efekty", więc napiszę tutaj:

Jak uzyskać taki efekt "błyskania/rozjaśnienia" ? Dobrze widoczny w 26 sekundzie?
II pytanie: jeżeli widzicie na tym filmie jeszcze jakieś efekty (bo wygląda on dość efektownie) to również prosiłbym o pomoc w ich uzyskaniu. (wydaje mi się, że te światła tak "nienaturalnie" fajnie wyglądają :) )
Odpowiedz
Wiesz co mi się wydaje, że żaden efekt tu nie został użyty, te światła po prostu błyskały tak na koncercie :) Do samych błysków jak chcesz obczaj sobie efekt "Glow"
Odpowiedz
Ok :)
Co do efektu "błyskania" (na nim mi głównie zależy) obczaiłem "Glow" i to chyba coś w tą stronę, ale przy tym efekcie nie ma osi czasu, więc nie ma jak dostosować błyskania, będzie po prostu ciągłe światło. :)
Odpowiedz
To ja nie wiem jakiego masz Vegasa, u nie jest normalne animate jak w innych efektach :)
Odpowiedz
Pracowałem w Vegasie 8, 9, 10 i ostatnio przerzuciłem się na 11 i dopiero teraz zauważyłem pewną rzecz...

[Obrazek: beztytuumctg.png]

Gdzie tu ośka czasu do video fx? :O zawsze była pod panelem opcji danego fx, a teraz właśnie zauważyłem, że nie mam jej pod żadnym efektem

EDIT: Poszperałem, popatrzyłem i znalazłem :) Stwierdzam, że poprzednie wersje (przynajmniej dla mnie) były znacznie bardziej intuicyjne. Nie da rady gdzieś przestawić, żeby w momencie, w którym ustawiam efekt, na podglądzie było widać właśnie tą sekundę a nie stojący obraz?
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/thread-5375.html
Odpowiedz
(05-14-2012, 0:02)Pinto napisał(a):  http://sonyvegas.info/thread-5375.html

Dzięki mordeczko! :)
Odpowiedz
(05-14-2012, 21:49)Felippe napisał(a):  Dzięki mordeczko! :)

Zachowaj takie powiedzonka dla swoich ziomków z osiedla.
Odpowiedz
Po prostu podziękowałem, ale jeżeli uraziłem to przepraszam. Tyle.
Odpowiedz